Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az ilyen alkalmakkor letöri...

Az ilyen alkalmakkor letöri az ember a nagy pofájú sofőr szarvát, vagy inkább vérszemet kaphat?

Figyelt kérdés

Futárcégnél dolgozok, Volskwagen Caddy áruszállítóval hordom a megrendelt csomagokat.

Egy olyan címre mentem, ahová csak földút vezet, azt végig házak kerítései, és fák vagy bokrok övezik, két autó semmiképp sem fér el, semmi parkolási lehetőségük nincs az ott lakóknak tehát tényleg úgy kell elképzelni mintha egy két méter széles utat, kőfal venne körbe.

Megyek-megyek, és épp középen találkozok egy vadonatúj N-es rendszámú Audi A8-assal.

Megállunk, ő meg elkezd villogni, és mutatja,hogy tolassak vissza.

Erre én ugyan ezt reagálom, villogtam, és mutatom,hogy lehet tolatni.

(nekem tükörből kell,ő hátra is tud nézni és biztos van kamerája is, nehogy már..azért mert Audi?! -az út nem egyenes,enyhe kanyarok is övezik)

Egyébként visszatolattam volna, de nem igazán tetszett a villogtatás meg a pökhendi mutogatás.

Nem is kellett sokat tolatnia, mert volt ott egy kapubejáró, és bár nem volt túl nagy, de beoperáltam oda a kocsimat, és így elfért mellettem, bár nagyon szűkösen.

(a saját kocsimat biztos nem tettem volna be oda, olyan szűkös beálló volt)


Mindenesetre remélem sikerült letörnöm kicsit a szarvát,hogy nem neki áll a világ.

Én mint normális ember, ha szeretnék továbbhaladni, nem másokra mutogatok, hanem fogom, és visszatolatok, vagy örökké ott maradunk.Úgyis azt lett volna a vége,hogy én tolatok vissza, ha ő tényleg annyira hülye, hogy nem mozdul, én abból nem vettem volna ki a részem, de végül feladta rövid időn belül)


Most lehet azzal jönni,hogy én is ugyan olyan hülye vagyok, de talán parancsra rögtön tolatnom kellett volna, azért mert nem Audim van?


2015. okt. 21. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
"Én mint normális ember, ha szeretnék továbbhaladni, nem másokra mutogatok,..." ha normálisnak tartod magad, le sem írod! Én ezt tettem volna! Ja és ha + dádázott volna a nagy pofájú sofőr???
2015. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem véletlen írtam oda az utolsó mondatot.

Gondolom a te élted van annyira silány,hogy azonnal engedelmeskedsz mindennek és mindenkinek,vagy csak az autód nézed, és az alapján döntesz?

Te mit csinálnál ha szájon csapnálak?Tudom, vagy olyan erős, és leütnél, mert biztos 120 kg vagy, 15 éves bokszolsz is, meg minden egyéb.

A kérdésedre válaszolva, próbáltam volna védekezni, majd rendőr hívok ha nekem jön.Van még kérdésed?

Köszönöm, hogy válaszoltál, a mínuszt megkaptad, amiért nem a kérdésre válaszoltál!

2015. okt. 21. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Most komolyan elmesélted ezt a történetet? Állati ügyes vagy, jár a süti.
2015. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jelentve.

(Ennyire nehéz értelmezni egy kérdést, és arra válaszolni?Tudom,hogy a monitor mögött ülve jól esik kiélni a lúzerségünket, de nemár...)

2015. okt. 21. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! -15 IQ val csak a piroskat ismered! Örömöd ne legyen több, és reméleme-bizom benne, hogy a legközelebb nem villognak, hanem a szemed szikrázik! Ja_ nem érdekel a _itt a piros...
2015. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor olyan választ adok, amilyet hallani szeretnél:


Jól megmutattad neki tesó! Csak így tovább, a hülyeköcsög legközelebb alapból tolatva indul el! Bárcsak több ilyen vagány tökösgyerek lenne aki megmutatná az ilyen béemvés szaroknak hogy kell vezetni!

2015. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 szuper! Kiegészitem a kérdezőnek ha 1 kamion megy akkor se tolasson vissza! Vagány, tökös csavó vagy-kérdező! Jut eszembe: nézd +: a Tököscsavó c. filmet! illik rád! :)
2015. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!