Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy jövőhét...

Elképzelhető hogy jövőhét péntekre megjön a jogsim?

Figyelt kérdés

Sziasztok! előző hét pénteken csináltattam a "B" kategóriás jogsit okmányirodában és ott valami olyasmit mondtak nekem hogy 20 napon belűl lakcimen.. na hát most azért érdekelne mert két helyen lakom és amelyik lakcímemre menne az 70km-rel arrébb van és pénteken 3ig van posta nem is érnék oda szombaton meg amugy sincs.. de csak nekem szabad átvenni postán.. na már most pénteken lesz majd 14. napja hogy meg csináltattam, és elképzelhető hogy addigra már postán lesz?! mert akkor beleadok mindent és meg próbálok 3 előtt oda érek.

Előre köszi!



2015. nov. 29. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármi elképzelhető.
2015. nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hét alatt jött meg a jogsim és nekem is két címem van és az okmányirodába megkérdezték, hogy melyik címre kérem és arra küldték.

És nem neked kell feltétlenül átvenni, az enyémet is a férjem vette át.

2015. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi!! :)
2015. nov. 30. 08:18
 4/4 goodlike999 válasza:
Elképzelhető
2015. dec. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!