Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb munkáltató, a...

Melyik a jobb munkáltató, a waberer's vagy a gartner?

Figyelt kérdés
Van valakinek személyes tapasztalata? Fizetés? Fizetési rendszer? Munka típusa? Levonások?
2015. dec. 3. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Gartner sokkal jobb!
2015. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gartner hajtósabb több pénzért, Waberer's nyugodtabb kevesebbért. Bár január 1-től Gyurka keményen odateker a fizetéseknek. Wabi több országba jár, Gartner szinte csak a megszokott német, osztrák, beneleux, olaszt nyomja.
2015. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Waberershez szerintem.Ott úgy tudom 1 hónapig betanítanak ami kamionos esetében nem sok idő de valami.Van saját kamionod míg a Gartnernél mindig más kamionnal mész.Előnyt nem kell részleteznem de sok kamionos mocskos és büdös.Na most te ha igényesebb vagy akkor nem akarod más szutykát takarítani.Wabinál fizu emelés lesz jövőre.Kamionok újjak ikletve talán az is előny hogy minden autópályára van kütyüd,sok kamionos szerint gusztustalan hogy a szélvédő alja teli van mindennel de legalább nem kell megállni meg semmit.Wabi amúgy fizet csak akkor nem ha nem azon a benzikúton tankolsz amit kijelöl.Hát szerintem ez nem probléma.Amúgy úgy tudom mind a két helyen illegálisan fizetnek mert teljesítmény alapján.
2015. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy a waberers megtett km után ad fizetést, a gartner viszont napibért ad. Tehát ha a gartnernél állsz, akkor is keresel, a waberersnél nem. Milyen fizetés emelésről tudsz?
2015. dec. 12. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Jan. 1-től a NAP-nál is alapfizetés + napibér van.

[link]

2015. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!