Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Népszerű a telekocsizás?...

Népszerű a telekocsizás? Könnyen találhatok utast?

Figyelt kérdés

Megyek egy 4 órás útra karácsonykor és egyedül utazok. Gondoltam hogy vinnék utast mert így csökkenne a költségem és legalább nem is utaznék egyedül.

Írták páran hogy ők csak olyan autójába szállnak be akinek sok a jó értékelése én viszont kezdő lennék ezért semmilyen értékelésem nem lesz most. Így nem lesz utasom se? ez ördögi körnek tűnik.

Esetleg vmi tipet ad valaki? Hogyan kerülhetem el a kétes embereket?



2015. dec. 5. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Viszonylag könnyű főleg ha frekventált helyre utazol. A bolondokat meg nem lehet kiszűrni. Valakiből az úton jön csak ki, hogy nem normális. Ami viszont alap hogy ha pénzt kérsz akkor az előre tedd.
2015. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Más is a nulláról kezdi:)

Én kb egy éve kezdtem csak úgy kíváncsiságból. Nagyon sokat és sokfelé utazok. Nem a pénz miatt kezdtem, csak már unalmas volt nagyon a folyton egyedül utazgatás.

Mikor még abszolút nem volt értékelésem vagy csak nagyon kevés nyilván utasom is kevesebb volt. Aztán bejött 1-2 népszerűbb út pl Szeged-BP, BP-Szeged egyből tele lett a kocsi hiába nem volt értékelésem. Aztán egyből megszaporodott az értékelésem is. Onnantól kezdve meg az utasok is még a kevésbé népszerű utakon is. Ma már nincs is olyan utam amire ne jelentkezne valaki.


Egyébként jó dolog ez. Én eddig nagyon kevés problémás esettel találkoztam. Az emberek 99% a tapasztalatom szerint tök normális. Az 1% meg vagy késik vagy variálni akar az útvonallal vagy benyögi, hogy nincs nála pénz, de én összességében nagyon szeretem csinálni

2015. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én Debrecenbe fogok menni. Nem tudom mennyire népszerű de nyilván nagy város... csak van valaki rajtam kívül aki oda utazna épp.

2015. dec. 5. 15:40
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz.

Én Szeged-Kecskemét-Debrecen útvonalat szoktam menni. Valaki mindig szokott lenni.

2015. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha érinted Budapestet akkor nagyban megnől az esély arra, hogy utasod lesz, de amúgy sem kizárt. És első körben hírdesd kicsit olcsóbban, amíg nincsenek értékeléseid!
2015. dec. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Budapestet nem érintem mert nagy kitérő lenne. Viszont Kecskeméten áthaladok.
2015. dec. 5. 16:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha akkor éppen valaki Debrecenbe akar menni Kecskemétről akkor nagy eséllyel lesz utasod mert onnan elég rossz a tömegközlekedés.

Busszal és vonattal is minimum 1 átszállással lehet oda eljutni, nagy kerülőkkel.

2015. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Melyik oldalon vagytok fenn? Én felraktam 3 utat is, a többiek alá mentem árban de a kutya nem jelentkezett. Aztán meguntam.
2015. dec. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oszkár és bla bla car csak az oszkár fizetős
2015. dec. 5. 17:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Én mikor csináltam akkor névvel/telefonszámmal/Fb elérhetőséggel kezdtem. Eleve nagyobb az emberek bizalma olyanban akikről tud valamit. Céges kocsival jártam nagyon sokat Pécs-Budapest-Győr-Pécs vonalon. Sok diák volt az utasok között, ők szinte csak arra mennek mennyibe kerül. Aztán az se volt hátrány, hogy a céges autó német prémium márka volt!(mondjuk egy 10éves) Szívesebben választ az ember egy ilyen kocsit mint egy zsigulit.


Aztán mikor tudtam, hogy szorítani fog az idő akkor hírdettem meg utakat nem éppen félős utasoknak. Sietni kellett, Budapest-Pécs a lehető legnagyobb tempóban (lézerblokkolós időszak). 3helyet hírdettem mindig de ezekre a tempós utakra néha 1-2óra alatt elment az összes hely.

2015. dec. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!