Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az Asia Centerben ingyenes a...

Az Asia Centerben ingyenes a parkolás?

Figyelt kérdés
A külső parkoló talán igen, de van valami mélygarázsuk is. Az fizetős? A weboldalukon nem láttam erről infót.

2015. dec. 6. 17:33
 1/9 SándorÚr ***** válasza:
a mély garázs is ingyenes
2015. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, eddig még nem mentem le oda, de majd megpróbálom.
2015. dec. 6. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ingyenes a felszíni és a mélygarázs is.
2015. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy általában nem az ingyenesség a probléma, hanem hogy nincs hely. Legalábbis fent nemigen szokott lenni. Lent jobb a helyzet?
2015. dec. 6. 18:29
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát, én ahányszor voltam, a mélygarázsban mindig bőven volt hely. Bár most, az ünnepek miatt, lehet hogy ez változott.
2015. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor majd kipróbálom. Eddig azért nem mentem le, mert azt gondoltam, hogy fent azért tömörülnek az emberek, mert lent, ami közelebb van a boltokhoz, már nincs hely, de ezek szerint lehet, hogy tévesen gondoltam, vagy lentről körülményesebb felmenni a boltokhoz, ezért vannak mindig tele a fenti parkolók.
2015. dec. 6. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem körülményes felmenni az üzletekhez, ez látszik is azon, hogy a lenti parkoló is tele van a liftek környékén, bár a többi része is ingyenes. Ha nem ragaszkodsz hozzá, hogy az autóból egyből a liftbe szállj, hanem hajlandó vagy 20-30 métert sétálni, akkor mindig lesz helyed lent.
2015. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként amikor legutóbb a fenti parkolóban kerestem helyet, akkor valami figura beszólt az ablakon, hogy olcsón ad parkolóhelyet. Elhessegettem, ezért nem tudom, mit akart pontosan, ezért is kérdeztem, hogy ingyenes-e a lenti parkoló, nem tudom, ez milyen nepper volt. Az is lehet, hogy fent kocsikkal foglalják a helyeket, aztán pénzért árulják annak, aki helyet keres.
2015. dec. 7. 10:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez marhaság. Néha csövesek vannak kint és mutatják hol van üres hely, aztán tartják a markukat baksisért. Ha meg nem adsz...

Bár az Ázsiánál még nem láttam hasonlót, inkább a Nyugati környékén nagy divat.

2015. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!