Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szombathelyen és környékén...

Szombathelyen és környékén mennyire működőképes a Waze-program?

Figyelt kérdés
-Úgy értem elég sokan használják-e ahhoz, hogy mindig friss információk legyenek rajta? Mik a tapasztalatok?

2015. dec. 21. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Majd kiderül, nem?

Maximum sima GPS-ként fog funkcionálni.

2015. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fogod, felrakod, megnézed.
2015. dec. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg alig használható. Budapesten is sokszor terelt volna el ostobán, s gyakorta találkoztam olyan jelzéssel, ami már nem volt érvényben, s olyan forgalmi helyzetben is voltam, ami nem került fel.

Az emberek ritkán használnak GPS-t napi rutinban. A waze erőssége abban lenne, ha sokan és aktívan használnák.

2015. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, nem is a GPS miatt kellene,(az van) hanem az elszaporodott mobil traffipaxok miatt, és telefont is most vennék hozzá, -de csak ha érdemes, mert csak "buta" telóm van.
2015. dec. 21. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak waze miatt ne vegyél telefont :D
2015. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Traffi Hunter. Én azt használom. Szombathely fele a 86-oson mindig mutatja, ha ott vannak, és a fix helyeket is jelzi.

Elvileg mindig jelez mindent, de én azért biztosra megyek, és nem megyek túl gyorsan. A police.hu-ról nézi, hogy mikor hol van traffi, és felhasználói jelentések is vannak.

2015. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelne, miért lett lepontozva mondjuk a 3-as? Az én tapasztalatom is az, s ha valaki végig gondolja, nem is lehet kérdés.

Ott ahol sokan és aktívan használják, gyorsabban gyűlik össze kellő számú és megbízhatóságú adat, mint eleve kisebb forgalomban.

Nekem 25 km-es kör van beállítva. Pesten van, amikor 3-400 wazert jelez, a nyugati határszálén gyakorta nullát látok.

2015. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A rendszer működési elvével tisztában vagyok. Az is nyilvánvaló, hogy minden ilyen jellegű információs rendszer annál megbízhatóbb, minél többen használják aktívan. (Ilyen szempontból csak árt az ügynek, hogy egyre több hasonló app kerül használatba.) A kérdésem tehát nem erre vonatkozik.

Főleg azok válaszát várom akiknek Szombathelyen és környékén van (volt) ezzel tapasztalata.

2015. dec. 23. 00:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, s van tapasztalatom. Úgy látom 7-es is ismeri a környéket. Nem tudom, mit szeretnél még többet.

És ismétlem, Pesten sem lehet nagyon alapozni rá, padig ott sűrű a wazer.

Nem ismerek minden használót, de szerintem azoknál, akiknél éppen fut, sem biztos, hogy nyom jelzést (ami ügye elvonja a figyelmet), s ha jelez is, nem biztos, hogy trafira. Arra ott a villogás. Dugót, balesetet, úthibát (ha elég komoly) gyakrabban benyomnak. De ez csak vélemény.

Sokszor mentem már el trafi mellett úgy, hogy nem volt jelezve.


Abban igazad van, hogy a hasonló appok egymást gyengítik.

2015. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. dec. 23. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!