Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tipikusan kamionos felvetés....

Tipikusan kamionos felvetés. Belgiumban kiveszek 44 óra pihit utána kalapács 5 perc majd pihi folytatva mondjuk 9óra Szerintetek ezt beveszik? Legalábbis ezt a majdnem utasitást kaptuk a legutolsó oktatáson.

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez jó a 45 órára vonatkozó belga előírás szempontjából. De nem jó "tachográfilag", mert ha 44 órád van, az csak rövidített pihenő, s az meg nem lehet minden hétvégén. Mindkettőért meg..szhatnak. Tipikus van rajta sapka, vagy nincs rajta sapka esete.
2016. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes megoldás! Legalább egyszerre két okból büntethetnek.
2016. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
én is gondoltam már erre.de így is kamionban töltöd a pihenődet,nem hotelben.én nem merném megcsinálni,te meg kérjél írásbeli utasítást.dumálni könnyű róla egy munkahelyen,de vajon a nevét is adja hozzá valaki?
2016. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állítólag ez csak a belga cégekre vonatkozik
2016. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te belga cégnél dolgozol?
2016. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor a lényeg az hogy a 45 órát 1 órával megszakitani, következő héten minél kevesebbet kelljen pótolni(1 ó) Mivel ugye a 45-ösből 24-est csináltunk. Csak azon álltam le hogy ilyen könnyen áthidalható ez a dolog? Hozzá teszem hogy magyar cégnél dolgozom , csak sokat járok a Beneluxban,plusz havifixes vagyok, igy engem ez a játék kissé negativan érint.
2016. jan. 5. 11:21
 7/7 szántóvető ***** válasza:
ez más felvetés az eredeti kérdéshez képest.44 órát állsz és elindulsz,vagy 44-et állsz aztán trükközöl a tevékenység kapcsolóval.az elsővel nincs gond,a másodikra senki sem merte azt írni hogy rendben van csináljad!
2016. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!