Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen magas egy sorompó?...

Milyen magas egy sorompó? (olyan parkolóházira gondoltam, vagy pl határétkelőnél)

Figyelt kérdés
Szóval átfér alatta gy szuperalacsony sportkocsi? Pl egy Koenigsegg Agera vagy Lamborghini Aventador vagy akár a kicsit magasabb (1,2m) Bugatti Veyron?

#magasság #sorompó #Spontkocsi
2016. jan. 18. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A sorompó magassága attól függ milyen magasra telepítik. Talapzat nélkül kb. 90 cm.

Ilyen képet magad is találhatsz:

[link]

Ha megtalálom belinkelem azt a réges-régi videót is, amin pont egy sportkocsi megy át a parkolóház sorompója alatt.

2016. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyat láttam amikor egy Aventador átmegy a sorompó alatt, meg van egy olyan jelenet a Szállító 2-ben amikor ugyancsak egy Lamborghini megy át. Csak nem tudtam ezek mennyire valódiak, vagy megrendezettek.
2016. jan. 19. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!