Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyiért állítanak be egy...

Mennyiért állítanak be egy kerékpárt szakboltban?

Figyelt kérdés
Vettem bicót újonnan, és be is állították, de nem az igazi. Gondoltam elviszem valahová, hogy nézzék meg, állítsák be. A fékkel és a váltókkal van gondom.
2016. jan. 31. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha jó bicó, nincs túl nagy meló vele és rendesek a boltban, akkor lehet, ingyen is megcsinálják, remélve, hogy karbantartani, szervizelni is hozzájuk viszed. :)


Ugyanakkor a kérdésből azt veszem le, hogy valsz nem szakboltban vetted. Az áruházi bringákra meg rossz szemmel néznek a szakboltokban, ugyanis hajlamosak sorra elromlani rajtuk a dolgok, vagy alapból nem jól működni. Ők ugye kérhetnek a szervizért pénzt, de "sz*rból nem építesz várat", és összeségében jellemzően több a szívás az ilyen bringákkal, mint a mindkét fél elégedettségére szolgáló munka.

2016. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom a decathlon mennyire számít szakboltnak :D és egy Btwin rockrider 340-ről lenne szó :). Szorul rajta a fék, még ha csak tolom is, illetve a váltó nem akar leváltani a legalacsonyabb fokozatra... remélem ezek még orvosolható problémák :)
2016. febr. 1. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én alapból visszavinném, hogy állítsák be rendesen, vagy kenjék a hajukra, de talán tényleg jobb megmutatni egy független hozzáértőnek is, akit garantáltan nem 2 hete vezényeltek át a kondiosztályról bringát bütykölni. Amúgy képek alapján nem tűnik egy katasztrófának, bár 60e forint egy hardtail bicóért enyhén gyanús.


Árral kapcsolatban nem akarok hülyeséget mondani, nekem legutoljára ingyen megcsinálták (a szaki kb. 5 perc alatt elvégezte, ami nekem fél óra lett volna). Sztem vidd el egy szervizbe, és mutasd meg nekik. Ha csak be kell állítani, nem lesz drága, ha valami komolyabb baja van, úgyis megmondják.

2016. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!