Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Igaz a hír, hogy 2010. 03.31...

Igaz a hír, hogy 2010. 03.31 -én rá lehet hajtani kerékpárral az M6 -os autópálya Dunaújváros-Pécs szakaszára? (még az átadás előtt)

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 14:53
 1/5 anonim válasza:
Én az M7-esen bicikliztem az átadása előtt a viadukt és Siófok között - szembeforgalomban... Senki nem szólt rám, inkább csak tátották a szájukat az építők, hogy mit keres itt egy bicajos. Nem akarlak bíztatni, de az átadás előtt kicsi az esélye, hogy rendőr elkap.
2010. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát én rendszeresen bicózok oda-vissza munkába az autópályán egy 8 km-es szakaszon (mert így a legrövidebb), szemben a forgalommal, a leállósávban, de eddig még senki se szólt. De ha szól, akkro s etudja a jogsimat elvenni ....
2010. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

08:26

ez nagyon jó

2010. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abszolút laikusként. Ilyenkor van ünnepség (politikussal), így van hangosítórendszer, amit odavisznek, esznek-isznak, hordót gurítanak át a hidakon, szalagot vágnak át stb...

Ez amolyan általános forgatókönyv minden fontosabb út és hídátadásnál, gondolom itt is így lesz... Szóval nem rendeltetésszerűen használják a pályát. Na de hogy gyalog, kerékpárral vagy egyéb nem autópályás módon be lehet-e menni, azt nem tudom.


Az ünnepség területét leszámítva szerintem, amíg le van zárva, addig az építőket-közutasokat-rendőröket leszámítva szabálytalan, ha meg megnyílt, akkor meg szintén az, mert forgalom van ott!

2010. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a még át nem adott úton is lehet rendőr, arra nem lehet alapozni, hogy nincs ott.
2010. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!