Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha végigmegyek az M3-ason és...

Bukovecki attila kérdése:

Ha végigmegyek az M3-ason és minden megyei matricát megveszek akkor még autópálya matrica is kell melléjük?

Figyelt kérdés

2016. febr. 6. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2016. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A megyei matrica minden gyorsforgalmi fizetősre érvényes, nincs más. De csak azért, hogy végigmenj 1x, felesleges az összes megye matricáját megvenned, van 10 napos és havi, ami az egész ország területére érvényes.
2016. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé nem lenne ez logikus... 3 ezer a tíz napos, érdemes azt (1 megyére meg 5 ezer az éves)
2016. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de én sokat járok de az éves több mint40000 a 4 megyei pedig 20000
2016. febr. 6. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, meg lehet venni 4 megyeit, és akkor 20 ezer forintba kerül, nyugodtan lehet használni. Bár már ebben az esetben meggondolnám 40 ezer forintost (nekem az is van), soha nem tudni, hogy hova kell elmenni, ha már amúgy is sokat utazol.
2016. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megyei matrica=autópálya matrica. Nem kell, csak egyféle. Azt válaszd, amelyik jobban megéri.
2016. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!