Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Amikor először vezettetek az...

Amikor először vezettetek az oktatóval jogosítvány szerzés alatt mi volt olyan ami nem ment, vagy volt valami baki?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!:-)
2016. febr. 26. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor először vezettem, akkor az oktató kormányzott, s én csak a kuplunghoz érhettem hozzá. Első két alkalommal, csak a csúsztatást engedte gyakorolni. A rutinpályán nem volt gondom, csak az oktatóval. Le is váltottam a forgalomba kerüléskor. Akkor az nem ment, hogy színészkedni kell. Pl. jobbkezes sarkon az első két telek üres, belátok hosszan. De azért készüljek fel arra, hogy elsőbbséget kell adnom.
2016. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Első, az meredek! Én amikor először ültem az autóba, bekötöttem az övet, beállítottam a tükröket és azt mondta az oktatóm: Átmegyünk Csepelre, te fogsz vezetni! Annyi, hogy előtte elmagyarázta mi micsoda, de ennyi volt. És átvezettem a másik kerületbe, úgy, hogy előtte korábban egyszer ha próbálkoztam vezetéssel. :-) Egyből bedobott a mély vízbe és így sikerült is megtanulnom kezelni az autót elég hamar! :-) Most vizsgáztam nem rég, elsőre sikerült!


21L

2016. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Beviz Elek ***** válasza:

Nem volt komolyabb gond, csak annyi hogy akkor vezettem először forgalomban és nem voltam akkora boyracer mint most.

Kanyarodtam jobbra főútvonalra, szemből ugyanerre a másik, STOP táblánál megálltam, körülnéztem (lassabban mint most tenném), majd elindultam volna, de a szemből kanyarodó türelmetlen volt és nagy gázzal kivágódott, úgyhogy félig kikanyarodva meg kellett állni és újra elindulni mikor már elment.


Ezen kívül minden rendben ment, gyorsan le is egyeztettük a rutinvizsga idejét.

2016. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!