Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kelet-európaiak (lengyel,...

A kelet-európaiak (lengyel, román stb. ) autóin minek van baromi nagy CB antenna?

Figyelt kérdés

Azt hiszem CB, de lehet hülyeség.

De nem jutottak még el odáig hogy van már mobil?

Csak európaszerte látom hogy nagy ló antennával megy valaki, nagy eséllyel az említett kettő közül az egyik de láttam már bolgárt, ukránt is.



2016. márc. 28. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mobillal hogyan figyelmezteted az autóstársakat a rendőrökre, traffipaxra?
2016. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Érdekes, nekem eddig sosem volt szükségem rá hogy figyelmeztessenek. Pedig keresztül kasul európán elég sok kilométert levezettem.


De akkor kérdezem hogy a magyaroknak pl. miért nincs? A kamionosoknak nem tudom van-e, de magyar személyautón még egyszer sem láttam.

2016. márc. 28. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Te ilyen penge vagy akkor. De van aki siet, kijár melózni külföldre, de ezekben az országokban még aránylag kevés a pálya is - nyilván jártál polákéknál is akkor - ha haladni akarsz, ki kell lépni, és így lehet egy kicsit elősegíteni a dolgot, mert különben nem érnél át mondjuk Románián két nap alatt sem.


A kamionosoknál is sokaknak van, de itt is elsősorban a keleti pályán nagyon hasznos készség a CB. Hogy nálunk miért nincs? Tényleg miért? Jó ötlet, kezdjük el!

2016. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyors kommunikácio :D
2016. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem pengeség, csak betartom a szabályokat. Igaz általában max 1200km-t megyek. Átlagban németeknél sem tolom 150 fölé, mert sokkal fáradtabb vagyok a végére amikor mondjuk 180-nal tolom az utolsó 2-3 órás szakaszt.

Meg az autóra is szükségem van jövőre is.

2016. márc. 28. 20:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, részemről mentek a zöldek.
2016. márc. 28. 22:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig CB.


[link]

[link]


[link]

2017. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Kedves honfitarsam! Kamionos vagyok es van cb-m.Szembe megyunk az uton ,hivjal mar fel! En tudom hivni a kolegat szemben ismeretlenul is. Es te??
2018. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek a népek jobban összetartanak mint mi. Nyugi, ettől függetlenül mindenkinek ott lapul a zsebében az okostelója csak például hogy figyelmeztetné mobilon a másikat hogy.. vigyázz mert ott egy bukkanó.. stb.
2019. jún. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!