Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B kategorias jogositvany...

David132 kérdése:

B kategorias jogositvany kiallitasi ideje gyorsab ugy ha nem kerem hazhoz (videki vagyok) hanem pesti atvetelel az okmany irodaba?

Figyelt kérdés
Szerintem nevetsegesen horibilis a kiallitasi ideje..

2016. ápr. 4. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem gyorsabb...


Anno az ügyintézőt megkérdeztem azt mondta, hogy házhoz gyorsabban odaér mert hozzájuk okmányokat csak heti néhány alkalommal szoktak vinni. (1-2 alkalommal)

2016. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy barátommal majdnem egy azon napon csináltuk meg a jogsit. Ő úgy kérte, hogy majd bemegy érte, én pedig postán. Nekem majdnem 2 héttel előbb érkezett meg.
2016. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 hetet mondtak pár éve és kereken egy hétre rá már ki is postázták.

Amúgy minek neked egyből a jogsi? Úgyis fokozatosan kell megtanulni, kb. 2-3 év mire tényleg tudsz majd vezetni.

2016. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom büdös az öndicsèret de en mar levezetem nèlkule kb 3000km ert igy valamenyire rudok vezetni es azert kell mert a munka helyem mar var nemetbe es minelhamarab szeretnek elmeni magyarbol
2016. ápr. 4. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
3000km... az aztán rengeteg. Jogsi nélkül pláne, már csak az lenne a poén ha rendőr fogna meg.
2016. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Tudom büdös az öndicsèret de en mar levezetem nèlkule kb 3000km ert"


Azért ezzel nem dicsekednék, mert ha egyszer már sikerült levizsgáznod mindenből, akkor tudnod kell, hogy érvényes vezetői engedély nélkül nem vezethetsz.

Amúgy nem olyan vészes a kiállítási idő. Nekem 1 hónapot mondtak, de 2 hét alatt megérkezett postán. Hiába mondanak 1 hónapot, előbb meg fog jönni.

2016. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már nem nyulok az autohoz amig a kezembe nem lesz.
2016. ápr. 5. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!