Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nemsokára le szeretném tenni...

Nemsokára le szeretném tenni a jogsit, de lenne egy kis gáz?

Figyelt kérdés

Szóval egészen serdülőkorom (13-14 lehettem, nem emlékszem) óta izzadékony a tenyerem, főleg ha társaságban vagyok, ha meleg van, vagy ha egy picit is izgulok.

Emiatt nem igazán szeretek érintkezni emberekkel, gondolok itt kézfogásra, stb.

Hogyan fogom "túlélni" az elsősegélyt? Mennyire kell érintkezni másokkal?

Köszönöm. :)



2016. ápr. 7. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
elsősegély oktatáson kell max megérintened valakit, ahol nincsen bábu, de ma már nem igazán van olyan autósiskola, ahol ne lenne egy erre a célra "üzemelt" alak, vizsgán meg pláne csak a "próbababa" marad
2016. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ne aggódj aki ilyen izzadékony az jobban ráparázik erre mint amennyire a többi embert ez egyáltalán érdekli.


Én is ilyen típus vagyok izzadok mint a versenyló, de a para részén sikerült túllépnem, mikor rádöbbentem, hogy ez engem jobban zavar mint másokat lassan elengedtem a dolgot.


Nem tudom most hogy van, mert én 15 éve tettem le a jogsit, de anno nekem pl a stabil oldalfektetést valódi emberen kellett bemutatnom.


Egyébként ezzel kapcsolatban még egy dolog, a másik delikvens is totál be lesz xarva a vizsga miatt, szóval ha úgy alakul az utolsó ami érdekelni fogja, hogy izzad a tenyered.


(Még egy offtopic gondolat, ha izzadsz de megvan a higiénia az kevésbé zavaró, mint aki kevésbé izzad, de nem figyel erre. Pont az egyik kollégám mesélte, hogy volt egy elég menő szórakozóhelyen és csinos lányok tánc után odaléptek a pulthoz és megizzadva hónalj szaguk volt, nah az übergáz!)

2016. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!