Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Renault radio kod?

Renault radio kod?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogy kell beirni a radiokodot ebbe a fejegysegbe? [link]


Koszonom elore a valaszokat.



2016. ápr. 10. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Én a kormányvezérlőről szoktam. A forgóval kiválasztom a számot, majd a némítóval beviszem, ekkor átugrik a következő számra. Ha mind a 4 szám meg van, akkor hosszabban kell nyomni a némító gombot.


A memória gombokkal is lehet. Addig nyomogatod az 1-es számot, míg az első karakter jó lesz, a másodikat a 2-es számmal állítod, és így tovább, majd megnyomod hosszan a 6-os számot.

2016. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos kormanyadapter, se kijelzo. Viszont 9120 a kodja, de ezt hogy ussuk be? Mar mint, hogy fog kinezni a megnyomasok szama?
2016. ápr. 10. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

9*1-es gomb, 1*2-es gomb, stb... majd a 6-os hosszan.

Van egy érzésem, hogy nem szereti a kijelző nélküli módot...

2016. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pár hete kérdezték, még a kódot is emgirta a srác anno, pontosabban a gyári kódra hogy mi a kód amit kell írni, emg pár egyebet.
2016. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: az is én voltam... :)
2016. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:D Na akkor keresni sem kell. :)
2016. ápr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom. Sajnos nem jo, de azert ment a zold pacsi.
2016. ápr. 11. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt azért tudnod kell, hogy minden rossz kód után egyre hosszabb ideig tilt le a rádió. Először csak 5 percre, aztán 1,5 órára, utána talán már 6 óra, és egyre hosszabb az idő. az se segít, ha lekapcsolod. Kijelző nélkül nem is látod, hogy mi történik.
2016. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!