Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sárgán való áthajtásért...

Sárgán való áthajtásért megbüntetnek? Véda rendszer látott.

Figyelt kérdés

Szóval, várakoztam pirosnál, majd zöld lett, én kicsit lassan indultam el, de láttam, hogy épp sárga a lámpa és padlógázzal nagy ívbe bekanyarodtam balra. Ahol ez történt 100 méterre van a VÉDA nevű cucc. :)



Mennyi a bírság ez esetbe?


2016. ápr. 15. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
semennyi: [link]
2016. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem.
2016. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszban linkelt cikk nem teljesen egyértelmű:


"Megkérdeztük az ORFK sajtóosztályát, mire képes a kamera sárga lámpa címen futó funkciója, illetve, hogy mik a terveik vele a jövőben. Amint válasz érkezik részükről, frissítjük vele a cikket."


Nem látom, hogy frissítették volna.


Pedig én is kíváncsi lennék, belefutottam egy sárgába, ugyanígy balra kanyarodtam, városban. Viszont nem 100 méterre, hanem konkrétan egy Véda kamera után, annak látókörében.


Az biztos, hogy pirosat nem láttam. Épp akkor váltott sárgára, de így utólag már nehéz megmondani, hogy vészfékezéssel megállhattam volna, vagy nem.


Az is biztos, hogy életszerűséget tekintve pofátlanság lenne ezért büntetni. Szinte gondolkodni sem volt időm, annyira az utolsó pillanatokban történt. Egyébként nyilván megálltam volna, hiszen tudtam a Védáról, direkt azért mentem jó lassan.


Van erről valami egyértelmű információ, hogy büntetnek érte vagy nem?

2016. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!