Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B. Kategóriás jogosítvány,...

B. Kategóriás jogosítvány, internetes képzéssel. Hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Úgy értem. Befizetem, küldik az e-mailre a linket, regisztrálok, végig csinálom. És utána? Be kell mennem az autós iskolába szólni hogy kérjék a vizsgát?

2016. ápr. 29. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Idoben fogsz ertesulni mindenrol.


Tippem szerint vizsgara jelentkezni az interneten is tudnal, de a papirokat rendezni lehet be kell menned.

2016. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha E-Learning(remélhetőleg) a képzés...

Igen.Megkapod a linket és a belépési adataidat.Ezen adatok alapján tart nyilván a rendszer.Megadott időtartam alatt végig kell érned a TELJES oktatóanyagon.Minden témakör után modulzáróvizsga kérdésekre kell válaszolni melyeken természetesen el KELL érni az optimális pontszámot,teljesíteni kell a vizsgát.Ha minden témakörrel végeztél(sok,de csak azért mert szinte "szájbarágós") akkor van teszt felkészülési kérdéssor kitöltési lehetőséged.Ezt addig érdemes csinálnod amíg TÉNYLEG jó-kiváló pontszámot érsz el.Utolsó pontként pedig el kell indítanod a VIZSGA programot mely már "élesben" pontoz.Ezt csak EGYSZER lehet elvégezni.Sikeres kitöltés esetén az iskola automatikusan kap megerősítést (egyébként amint belépsz a képzési felületre utána mindenről!) a tanuló sikeres részvizsgájáról és értesíteni fognak mikor kell menned a területileg illetékes vizsgaközpontba KRESZ vizsgát tenni.Ha ott is sikeres vagy (ezek után egyébként 100%...nyugi...:)) akkor utána megkezdheted az oktatós vezetést a forgalomban.

2016. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bejárás nélkül azt se lehet, csak felkészülni.
2016. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végig csináltam az elméleti oktatást, két hét múlva vizsga.


Ha valaki megnézné a kérdést, talán hasznos lehet, bár elmondják az autós iskolában, hogy ha kész vagy, be kell menned szólni, hogy kérhetik a vizsgát. Ezt érdemes úgy kérni, hogy még legyen bőven időd a gyakorlásra, ne az utolsó 2 órád maradjon meg, mert a vizsgát általában 2 hétre, de volt hogy 1 hónapra adták (az oktató mondta, akinél voltam). Nekem a 60 órából még 31 órám (+ pár perc) van gyakorolni.


Nincs "Vizsga" a programban (nem tudom hogy ezt a Második válaszadó honnan szedte), csak tesztkérdések (nem csak általánosságban véve az 55 kérdés, de külön bontva is / szituációs kérdések, műszaki kérdések....stb.)

2016. máj. 12. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az általam ismert távképzésről írtam... Neked "csak" tesztek elvégzésére adtak lehetőséget. Elnézést ha félrevezető volt a tájékoztatásom...
2016. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!