Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi van ha nem egyezik a motor...

JD9560rt kérdése:

Mi van ha nem egyezik a motor sorozatszáma a forgalmiban leirtal? Mi a teendő? Eredet vizsga előt áll a kocsi és tippek kellenének hogyan oldhato meg. (1.1-es trabi)

Figyelt kérdés

#eredetvizsga #nem egyezik a motorszám
2016. máj. 10. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerzel megfelelő papírokat a motorról és beíratod, ha már voltál olyan balga, hogy megvetted. Szerencsére manapság már nem kell forgalmi a cserélt motorhoz.

Nem az eredetiség vizsgálat előtt kell az ilyenen gondolkozni, hanem még mielőtt kifizeted a vételárat!

Nem értem, hogyan lehet ennyi naiv ember, aki csak a forgalmiból másolja a számokat, és nem ellenőrzi saját szemével.

2016. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az eredeti motort kellene megtalani ha lehetseges es visszaszerelni...
2016. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy bizonyitani h miként került oda a másik motor.
2016. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha vennék egy másik motort ami papiros és beleteszem akkor az ugy jo nem?
2016. máj. 13. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Az is megoldás, vagy ha megsemmisül a motorszám.
2016. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen hallottam arrol az érdekes megsemmisülés dologrol is. kaptam tippeket de nem igazán jöttek be..
2016. máj. 14. 11:49
 7/7 A kérdező kommentje:
mi az ami hatásos és gyors?
2016. máj. 14. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!