Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak a vöröskeresztnél letett...

Csak a vöröskeresztnél letett elsősegély vizsga jó a jogsihoz?

Figyelt kérdés

Most jogsizom. Kresz már meg van, forgalomból is 10 óra, kérdés, hogy kell e új elsősegély vizsgát tennem.

2009-ben részt vettem egy maszek orvosi cég (hajóorvos) által indított elsősegély oktatáson, amit egy mentőstiszt tartott. Erről van is egy lapom, "bizonyítvány" hogy sikeres alapfokú elsősegély vizsgát tettem. Az oktatóm szerint jónak kell lennie.

Szerintetek?

Ha bemegyek az okmányirodába akkor ránézésre megmondják? Csak be kell mutatni?


2016. máj. 14. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Csak a vöröskeresztes elsősegély vizsga jó.
2016. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Ha az oktató mondta akkor tuti.
2016. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Az igazolást egyetlen helyen fogják elkérni, és az nem az okmányiroda, hanem a NKH központ, ahol a vizsgaigazolást kiadják.

Lényegtelen, hogy mit mond az oktató, lényegtelen, hogy mit gondol bárki, aki nem annál az ablaknál ül, ahol a vizsgaigazolást megkapod - tehát őt kell megkérdezni.

Az előjelek nem túl jók számodra, ugyanis vizsgaigazolásnak "Vöröskeresztes igazolás" kérnek, és tételesen felsorolják a mentesülőket, s még negyedéves orvostanhallgató sem kap mentességet, ha nincs befejezett egészségügyi iskolából bizonyítványa.


[link]

2016. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak az jó de szerintem az a legegyszerűbb az egész jogsiban
2016. máj. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!