Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek van még remény?...

Szerintetek van még remény? Ti mit tennétek a helyemben? Normális válaszokat szeretnék. (Forgalmi vizsga)

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok,és 3x buktam a forgalmin. Kedden lesz a 4. vizsgám. Az első az borzalmas volt,a 20.percben megbuktam,a másodiknak már a vége felé eljutottam,a harmadikban már csak 1 parkolás kellett volna,és mentünk volna visszafelé. Azonban nagyon bunkó volt a vizsgabiztos,nem is köszönt,mintha nem lennék ember. Jól lecseszett utána,és még az oktató is,hogy elb*szom a vizsgáimat,és vége. Körülbelül 45 órát vettem eddig. Ha ez sem sikerül,próbáljak meg ötödikre kenőpénzt adni,vagy hagyjam a fenébe és várjak még vele 1-2 évet?


Az a baj,hogy új lakó vagyok a megyében,1 éve lakom itt,és semmi helyismeretem nincs,ráadásul az oktatómmal mindig ugyanazokon az utakon mentünk,a parkolásokat,megfordulásokat mindig ugyanott csináltuk,így a város negyedét ismerem kb,és a vizsgán mindig új helyekre visznek.


Szerintetek?


18F


2016. jún. 5. 14:56
1 2
 1/13 szántóvető ***** válasza:
100%
ebben az a furcsa hogy az oktató bejáratja a tanulóval az összes lehetséges vizsgaútvonalat.ha a te esetedben nem így van akkor az oktatónak nem érdeke hogy átmenj a vizsgán.melyik városról van szó?
2016. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Győr.
2016. jún. 5. 15:06
 3/13 A kérdező kommentje:
Pedig már szerintem ő is un engem,hiszen novembertől járok hozzá,és azért haladtunk lassan,mert hetente 1x tudtam menni,akkor sem mindig,és van hogy csak 1 órát.
2016. jún. 5. 15:07
 4/13 A kérdező kommentje:

És sajnos elég demotiváló az egész,mert most érettségiztem, 2 emeltet tettem,a matekon kívül minden ötös lett,nem tartom magam hülyének,de sajnos itt nagyon el tudják hitetni az emberrel,lehet,hogy kicsit érzékeny vagyok,de nem szeretem,ha minden oktató órán elmondja,hogy "semmi esélyem a vizsgán","ezt még a hülye is tudja","nem vagy normális b+".


Már itt járok a végén,nem akarok váltani,mert már 1x váltottam,hasonló indokok miatt,a jelenlegi annyiban jobb,hogy ez legalább nem nyúl hozzám.

2016. jún. 5. 15:11
 5/13 szántóvető ***** válasza:
100%
feláll a hátamon a szőr.az mit jelent hogy hozzád nyúltak?bántottak?
2016. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Engem nem,annyi,hogy megfogta a karom,és megrántott hogy nézzek rá,ha hozzám beszél. Mástól hallottam már,hogy ugyanaz az oktató pofont is adott.


Meg olyanokat csinált,hogy csináltam 1 kis apró hibát,például,ha előzök,akkor visszafelé nem kell indexelni,én pedig indexeltem,és ezen lovagolt 10 percig,és mivel végig beszélt,nem tudtam az útra figyelni,és vétettem 1 másik hibát,amit szintén felkapott,így képtelen voltam figyelni.


Ha visszapörgetném az időt,tuti nem kezdtem volna most el ezt az egészet. Szóval szerintetek megpróbáljam a kenőpénzt? Vagy ha az ötödik is bukó,akkor PÁV,és utána??

2016. jún. 5. 15:23
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj. Tudom, hogy nem népszerűek azok a tanácsok, hogy adj kenőpénzt. De ehhez olyan oktató is kell aki benne van, tudja melyik a "jó" vizsgabiztos.


Ha az oktatóval van gondod, egy dolgot sose feledj: te fizetsz, ő végez szolgáltatást és sem szívességből oktat. Ezt udvariasan meg is mondhatod neki. Ha ezután is bunkó, állj meg az első szabályos lehetőségnél, szállj ki, és köszönj el a napszaknak megfelelően. Balra el. Van annyi autósiskola mint a pelyva.


30

2016. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Folyt.


30 óra alatt nem lehet megtanulni vezetni. Rengeteg a szubjektív elem, bárkit meg lehet buktatni a vizsgán. Én 2 millió km felett vezettem, állítom, ha inkognitóban odaülnék, valószínű megbuktatnának. Persze én már kevés dolgot csinálok előírásszerűen.


Ha tuti biztosra akarsz menni, akkor meg kell venni őket. Sajna a vizsgabiztos egy régi állatfaj, főleg az az aranykeretes szemüvegű, szoci rendszert túlélt káder, aki isten után az elsőnek tartja magát. Az, ha akar, megbuktat 50 - szer is.

2016. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sajnos eddig mindegyik ilyen volt.


Anyém,apám,szomszéd,nagyapám,mindenki úgy ment át,meg ismerős oktató,vizsgabiztos stb,csak ugye új lakhely,senkit sem ismerünk,1 rokon sem él itt.

2016. jún. 5. 16:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérj másik oktatot.
2016. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!