Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Öngyilkos vállalkozás Budapest...

Öngyilkos vállalkozás Budapesten biciklivel közlekedni, vagy azért nem olyan durva a helyzet?

Figyelt kérdés
Varosba max bicikli úton közlekedtem eddig, de szeretnek munkába jarni bicóval, a városon keresztül egyszerűbb és gyorsabb szerintem. Kerepesin végig, Teréz körút és át a Margit hídon. Szerintetek?
2016. jún. 6. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

A Kerepesin nincs bicikliút, a körutat nem ajánlom, mert nagyon szűk. Nem tudsz másfelé menni?

Nézz meg egy kerékpárút-térképet, sokat segít.

2016. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudok egyet ami Rákosfalvátol megy a Dagályhoz és Árpád-hídon át. De ott két átjáró van sínek felett, sokkal kacskaringósabb és szerintem tobb idő is.
2016. jún. 6. 17:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, és nekem országútim van, arra meg nincs mindenhol normálisan kiépítve a bicikli út. Van ahol macskaköves vagy sóderos. Nem orulnek ha defektet kapnék ott.
2016. jún. 6. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem mennék le soha az autók közé. Pláne nem a kerepesin meg a körúton. Nettó öngyilkosság. A körúton lecentiznek 30 másodpercenként a szűk sáv miatt a kerepesin meg a BKV-sok túrnak ki a buszsávból. az autók és a busz közé a külsőbe pedig épeszű ember meg sem próbál bemenni.
2016. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem is ép biztonságos az tuti.
2016. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Az tuti, hogy figyelni kell, nem érdemes száguldozni, de nem lehetetlen.
2016. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Jártam arra sokat. Nem mondom, hogy szívembe zártam az útvonalat, de simán abszolválható. A Rákóczi tényleg gáz, de outival, ha tudsz egy jó tempót tartani, nincs különösebb félnivalód.
2016. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm! Akkor meggondolom azert a bicikliutat, vagy keresek másikat ami nem olyan szedett-védett kacskaringós mint amit tudok.
2016. jún. 7. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!