Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Repülőgépre kardot vinni?

Repülőgépre kardot vinni?

Figyelt kérdés

Üdv!


Szóval van nekem itthon egy kisebb gyűjteményem. Viking kard, másfélkezes kard, vadászkések stb... És októberben megyek Angliába és tervezek ott élni, hogy meddig azt nem tudom, talán örökre. És hát ezeket a fegyvereket nem szívesen hagynám itthon, hiszen azon túl, hogy remek falidíszek, számomra különleges jelentőséggel is bírnak. Illetve szándékozom még beszerezni ilyen dolgokat. Na és hát az érdekelne engem, hogyan lehet ezeket legálisan kivinni az országból, hogy velem jöhessenek?


Vagy, ha esetleg kint tennék szert egy ilyen szép kis fém fegyverre, de haza kellene jönnöm valami miatt, akkor hogyan hozhatnám magammal?



2016. jún. 10. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Feladott poggyaszkent mint sporteszkoz vagy disztargy, agyoncsomagolva buborekfoliaba meg kartonba. A fedelzetre kezipoggyaszkent semmilyen korulmenyek kozott nem tudod felvinni, ha erre gondoltal.
2016. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát a repülőn tuti nem. Az utastérbe még körömvágó ollót sem vihetsz fel!


Poggyászként, biztonságos csomagolásban talán fel lehet adni, de erről javaslom előre egyeztess a légitársasággal.

2016. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha feladod postán.
2016. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!