Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten valaki ajánlana...

Budapesten valaki ajánlana vezetéshez oktatót? 17/L

Figyelt kérdés

KRESZ megvan, oktatót viszont nem tudom honnan lehetne, vagy érdemes keríteni. Ahol a kreszt csináltam ott túl hosszú a várakozási idő, nyár végéig szeretném megcsinálni a forgalmit :P


Az sem utolsó, hogy ne legyen drága, köszi :))


17/L



2016. jún. 22. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyár végéig szinte garantált, hogy nem fogsz már beleférni. Én tavaly nagyjából ilyenkor csináltam a kreszt, és novemberben volt a forgalmi vizsgám. Sajnos mostanában ez az általános.
2016. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kösz a választ :)


Nem igazán tudom mi a szokás, kresz em már megvan több hónapja, csak hosszú a várakozás ahol csináltam, ezért gondoltam más alternatíva után nézek.


Akkor ezek szerint mindenhol ilyen sokat kell várni? Nem igazán lehet váltani? :(

2016. jún. 22. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet váltani, csak nem tudom, hogy érdemes-e. A kresz vizsga után nagyjából egy-másfél hónapnyi várakozás belefér, ha tényleg több hónapja megvan már, és nincs szabad hely az oktatónál, akkor érdemes lehet váltanod.
2016. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4 hónapja várok :(
2016. jún. 23. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!