Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a KRESZT és...

Lehetséges, hogy a KRESZT és elsősegélyt Debrecenben csinálom meg, a forgalmit meg Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Ingázó az életmódom, és nem tudnék egy jogsiszerzés idejére egy helyben maradni. De nem tudom ez lehetséges e.
2016. jún. 28. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, lehetséges.
2016. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És mi ennek a menete? Mert úgy tudom, aki egy helyen csinálja, azokat többnyire terelgetik. Kresz vizsga után rögtön ajánlanak vezetéshez időpontokat, stb.

Nekem hogy kéne? Megvan a kresz Debrecenben, és később Nyh-án bemennék egy szimpi suliba, hogy hali, szeretnék elkezdeni vezetni?

2016. jún. 28. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ingázó az életmódom, és nem tudnék egy jogsiszerzés idejére egy helyben maradni." - hangzatos lehet, de életszerűtlen. Az ember lakóhelye fix pont az ingázásban, onnan indul, és oda tér vissza.

Nem inkább arról van szó, hogy a nyíregyi közlekedést könnyebbnek gondolod? ( ott nincs villamos forgalom).


Jogod van iskolát váltani, de annak megvan a hivatalos menete, az aktuális iskolától kell kikérni egy "áthelyező lapot", s azzal jelentkezni a másik iskolában.

2016. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!