Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Létezik valami 'maszek fuvaroz...

Létezik valami 'maszek fuvarozók kézi konyve'?

Figyelt kérdés
Az az ötletem támadt, hogy kéne vennem egy 7,5 vagy egy 11tonnás kis teherkocsit es maszekba fuvarozni. De nem tudom hogy aljak neki. Milyen vállakozói kell, honnan szerezzek fuvarokat stb. Honnan tudnék okosodni ilyen témában?
2016. júl. 11. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is kell hozzá a megfelelő jogsi és a plusz papírok, ha megvan jöhet a megfelelő autó is. Jöhet az egyéni vállalkozó papírjainak elintézése.

Utána táblázol, reklámozod magad a környéken. Aztán talán valaki keresni fog és szállíthatsz neki.


De ez így elég necces, nem így szokás elkezdeni. Hanem a jogsiddal szépen elmész egy céghez dolgozni és mikor már ismernek a környéken, esetleg kiszállhatsz és elkezdheted egyedül is, úgy 10-20-30 év után.

Kérdezgesd csak meg a teherautósokat, mind egy cégnél kezdte valahol. Volt aki buszsofőr volt, onnan még elment fuvarosnak és még utána tudott csak függetlenedni.

De eleve ha olyan helyen laksz ami telített fuvarosokkal akkor esélytelen lesz.

2016. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor van esélyed, ha faluban vagy kisvárosban laksz, és mindenki fogja tudni hogy te fuvarozol. Másképp csőd az egész.
2016. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2016. júl. 12. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!