Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kell pótszemüveg?

Kell pótszemüveg?

Figyelt kérdés
01.06-os kódot írt rá a papíromra a háziorvos, tehát szemüvegben vagy kontaktlencsében vezethetek, ezt mellé írta. Viszont nem tudom hogy kell-e pótszemüveg, nem válaszolt amikor kérdeztem, hanem jobban érdekelte miért akarok jogsit nő létemre...
2016. júl. 14. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó nagy fåsz lehetett a doki, ha ilyet bekérdezett... Nem kötelező a pótszemüveg, de ha nincs és eltöröd a másikat, mehetsz gyalog.
2016. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor beteszem majd vész esetére a mostanit, úgyis mindig nálam lesz, mert külön a vezetéshez csináltatott egyet ami erősebb (az optikus mondta hogy tényleg csak vezetéshez vegyem fel mert ellustul a szemem) addig nem adta meg amíg nem vittem a papírt hogy emeltek a dioptriákon de akkor belekötött hogy a szemüvegemet optikában csináltattam és nem szemészeten.. Ahová 2 hónap lett volna az időpont és egyszer már írtak fel rosszat.
2016. júl. 14. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Forgalmi vizsgán rákérdezhetnek hogy van-e nálad pótszemüveg, szóval oda érdemes vinni. Egyébként szerintem nem kötelező hogy legyen nálad az autóban, de azért mindenképpen tanácsos. Főleg ha hosszabb utakra megy az ember.
2016. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell pótszemüveg, ha azt a szakorvos külön előírta. Ez a jogosítványban 110-es kódszámmal szerepel.
2016. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld pacsi mindenkinek! :)
2016. júl. 17. 18:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!