Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik jobb GPS szoftver a...

Melyik jobb GPS szoftver a TomTom vagy az iGO, ha európai szintű térképről van szó?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugat Európában jó mindkettő.Magyarországon az Igo jobb, Topmap térképpel.
2010. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igo
2010. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

iGO8 Topmap térképpel mindenképpen a legjobb. TomTom-ot nem ajánlom!

iGO8-hoz negyedévente új térképeket gyártanak!

2010. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 omadjoe ***** válasza:
100%

én egyszerre használtam mindkettöt napiszinten 2 éven keresztül, nyugat europában. Tom-Tom, igo8, és Igo AMIGOt, Miot. Amigo volt a legrosszabb azzal nem mentem semmire. Kukába valo termék. Mio kezelése, állithatósága, jo volt csak pontatlan volt több térkép, Tomtom sokkal gyorsabb az Igonál gyorsabban tervez ujra, jobb utvonalat készít, gyorsabban találja meg a müholdakat. térképileg nagyon primitiv. de 10km-rel elöre tudja jelezni csipogással, v. hanggal pl. benzinkutakat, parkolokat bevásárloközpontokat. attol függ, h. mit állitok be. és tmc annterna segítségével másik tomtom készülékkel tud infot cserélni, ami nem utolso szempont. igo8nál pedig egyszeröbb a menü, több szempontbol lehet adatokat lekérni. igaz egyszerre csak 3 felhasználo általi adatot mutat. a tomtom meg egyszerre fix 5 adatot (nem állithato). tomtom pontosabban számolja az erkezési idöt, és km-t, az Igo nem. Tomtomnál lehet térképet "rajzolni", Igonál nem. városban az Igo értelmesebben navigál, Tomtom sokszor félre vezetö infot ad. Tomtom a fix radarokat pontosan jeloli, és elöre. Igo ezt nem tudja. de a kettö egyszerre TomTom és Igo8 vervetetlen párost alkot.

bocs, h. hosszu voltam...

2010. ápr. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igo 8 jobb
2011. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!