Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem írattam át az autót,...

Nem írattam át az autót, valószínűleg kivonták ideiglenesen a forgalomból. Mi a visszahelyezés menete?

Figyelt kérdés

Részletre vettem egy autót. A tulajdonossal írtunk egy adásvételi szerződést tavaly decemberben. Arról volt szó, hogy írunk újat ha ki van fizetve. De idő közben ő leadta az okmányirodában az adásvételit.

Nekem még nem volt pénzem átiratni. A héten jött a biztosítótól levèl, hogy szünetel a szerződés. Ebből gondolom hogy kivonták ideiglenesen hivatalból az autót.

Ha most bemegyek az okmányirodába eredetvizsgával, biztosítással, stb, akkor rögtön visszahelyezik a forgalomba?

Azzal tisztában vagyok, hogy büntetést fogok kapni.

A lényeg, hogy visszahelyezik-e a forgalomba?

Előre is köszönöm a segítséget.


2016. júl. 27. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ha mindent ott helyben a postahivatalban kifizetsz.


Ballagj be, és az ablaknál pontosan megmondják mennyi az annyi.


Ha lejárt a műszaki, akkor kérj útvonalengedélyt is.

2016. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Műszaki van rajta.

És csak az a 2300 ft plusz visszahelyezési költség jön rá?

2016. júl. 27. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:

azt pontosan nem tudom, de a bünti az biztos.. a rendszám rajta van?


nyugodtan ballagj be a kormányablakhoz, és megkérdezed...nem esznek embert, naponta több ilyen esetük van..ne telefonon, hanem személyesen..


az a biztos, nem amit én makogok..

2016. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen!

Igen, rajta van a rendszám.

2016. júl. 27. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!