Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Alvásvizsgálaton volt valaki...

Alvásvizsgálaton volt valaki mostanában a jogosítvány hosszabbítás miatt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 13:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Mennyit vártál a vizsgálatra? Van ott egyáltalán olyan, h negatív eredmény? Vagy ha valaki odakerül, mindenképp ráhúznak valamit,még ha nincs is apnoe nála?
2016. aug. 1. 13:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező az alvásvizsgálat, így nem is nagyon fogsz találni olyan embert aki volt a jogsi miatt.

A családorvos elküldhet vizsgálatra, ha felmerül az alvászavar lehetősége.

Nem, még akkor se kötelező mindenkinek, ha a fészen valami barom azt posztolta ki!

2016. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a házidoki addig nem fogja meghosszabbítani a jogsit, míg el nem mész..
2016. aug. 2. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is meghoszabbították! Pedig nem voltam! Nah akkor most mi van?
2016. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha a háziorvos úgy látja, hogy szükséges, akkor elküld. Ha nem mész, nem hosszabbítja meg a jogsit.
2016. aug. 2. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy zajlik a vizsgálat, hogy a doki megkérdezi hogy érzem magam, majd kiállítja az igazolást, és besöpri a pénzt, hiszen ismer, 20 éve az orvosom, minden betegségemről tud.


Annak viszont aki hisz a fészbúkos, mindenegybenes szaroknak, annak természetesen el kell mennie laborba vér és vizelet vizsgálatra, szemészetre, és alvás centrumba is, ahol jól elkaszálják! Ez leszel te.


Na most már jobban érzed magad?

2016. aug. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!