Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » ETitán rendszeren kezdem el a...

ETitán rendszeren kezdem el a Kreszt, innen hogyan választhatok majd autós iskolát?

Figyelt kérdés
Miután végigcsináltam az online tanfolyamot, utána simán besétálhatok egy autós iskolába, hogy én vizsgázni, majd vezetni szeretnék?
2016. aug. 3. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy sajnos. Ahhoz hogy vizsgázhass tanulói jogviszony kell egy autóssulival, kérdés hogy vállalnak-e úgy hogy te nem jártál hozzájuk tanfolyamra... Valószínű nem, ugyanis ha így lehetne akkor mindenki otthon megcsinálná és csak vizsgára menne, nekik meg 0Ft bevételük lenne. Nem minden suli vállal az biztos, hisz nem tudják mit tudsz, ront az iskola átlagán a bukás!

Hány éves vagy? 16.5 után lehet beiratkozni, 16+9hónap után lehet vizsgára jelentkezni, előtte nem.

Kell a beiratkozáshoz egy orvosi alkalmassági 7200Ft a házidokidnál és a 8ált bizi. Ezeket bemutatják a hatóságnak, ők engedélyezik a kezdést. Az E-titán tanfolyamról a 100%os teljesítésről amikor kiírja akkor ki kell nyomtatni az igazolást. Ha ezt nem írja ki akkor esélyed nincs vizsgára menni ugyanis ez az igazolás kell a vizsgához. Kérdés hogy nálad van-e ilyen opció egyáltalán.

A legtisztább bemenni és megkérdezni. Ha vállalnak arra számíts hogy valószínű legkorábban 3-4hét múlva lesz vizsgaidőpont és ha buksz akkor 2hét ismét.

2016. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es ha en a webjogsi.hu-n keresztul regisztraltam? Olyankor annal a tarsasagnal fogok vezetni is? Mert naluk nem talaltam semmi olyan informaciot, hogy elotte be kene iratkozni iskolaba. Es a penzt tegnap mar utaltuk az elmeleti tanfolyamra :/
2016. aug. 3. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk az e-leraninghez is meg kellett jelenni. Már az aláírás miatt is.


Azt írják:

Először is válaszd ki azt a megyét, ahol a gépjárművezetői képzéshez tartozó gyakorlati oktatást szeretnéd végezni. Amennyiben a megyén belül több oktatási központ van, úgy a hozzád legközelebb esőt válaszd ki. Ha csak egy oktatási központot látsz, és az a megyéden kívül esik, az nem jelenti azt, hogy nem találunk gyakorlati oktatót a részedre az adott megyében.

Tehát náluk fogsz, őket kell megkeresni a dolgokkal.

Viszont

Okmányok. Amennyiben már rendelkezel vezetői engedéllyel (jogosítvánnyal) vagy igazolvánnyal (pl. „A1(B)”-re jelentkezve „B” kategóriással), itt kell megadnod annak, valamint az egészségügyi alkalmasságodat igazoló iratnak az adatait is. - ezért is kell az eü alkalmassági.


[link] itt láthatod hogy ha nem akarod neten küldeni a dolgokat akkor hova lehet bevinni.

2016. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!