Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A szakoe-s próbavizsga 1-2...

A szakoe-s próbavizsga 1-2 hibaponttal való kitöltése elegendő lehet a sikeres KRESZ vizsgához?

Figyelt kérdés
A kérdés azért merült fel bennem, mert úgy érzem hogy megy, viszont nagyon kevés kérdésből gazdálkodik a próbavizsga. Majdnem mindig ugyanazok fordulnak elő, és ez kissé elbizonytalanít.
2016. aug. 3. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos valóban kevés ez, ugyanis a jelenlegi kérdésbázis 11ezer kérdésből áll. Ezt csak az E-titánon találod meg egybe, 100% ugyanazt ami majd a vizsgán jön. Ott ha 70körüli folyton akkor indulsz jó eséllyel.

Érdemes megvenni, én 8órát töltöttem el rajta összesen és sikerült, Tanteremben 7alkalmat voltunk, egy hetet pedig otthon gyakoroltam rajta, így összesen 2,5 hét alatt lett meg.

2016. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:(

A régebbi kresz tesztekkel nem is érdemes foglalkozni, még gyakorlás szinten se?

2016. aug. 4. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Most néztem hogy a szakeo a Nexiusra dob. Az E-titán is ide visz ha megvetted amúgy, kérdés az hogy megvetted-e a B kategóriás felkészítőt, mert ha csak regisztráltál akkor ugye nem a teljeshez férsz hozzá, ha megveszed akkor méri a teljesítményedet, a haladásod, hogy mennyi kérdéssel találkoztál, témakörökben lehet szinte mindig a 10ből 5 újjal találkozni. Némelyik témakör rendesen elvérzős sokáig, amíg a szabályt magát nem tudod és addig kell tanulni amíg nincs 100%, nagyon sokszor kell próbavizsgát csinálni ugyanehhez, de 2-3új mindig van abban is.

A lényeg, a sikeres vizsga titka: a szabályt tanuld meg és a leírást, ne a kérdést és a választ. A témakörökön menj át sokszor, egymás után. Értelmezd a szabályt, úgy tanuld meg. Ha tudod hogy mikor van pl jobbkézszabály, mit jelent akkor bármi jöhet meg tudod oldani, ha tudod a táblákat, bármilyen kombináció jöhet, menni fog! :)

Mi kaptunk CD-t a régivel amiket a neten is megtalálsz (annak csak a kinézete egyezik már meg a vizsgával, de az 100%ban a jó öreg verzió :D ) de volt benne ami emiatt rosszul rögzült elsőre pl Mopedautó mivel vezethető, akkor még B -s jogsi volt a válasz... hol lehet és nem lehet megfordulni, mert azóta megváltozott, sok a tavalyi változás is.

2016. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem vettem meg, csak a regisztrált próbaverziót csináltam, de túl egyszerűnek tűnik, és elég sűrűn dobálja ugyanazokat, vagy csak hasonlókat. Valahogy kétlem hogy vizsgán is így lenne. Igen mi is kaptunk CD-t, de ott a legfrissebb is csak 2013-as adatbázissal rendelkezik, azóta pár dolog módosult. A rossz berögzülés miatt tartok tőle én is. :/

Mennyi volt az e-titános felkészítő?

2016. aug. 4. 23:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk benne volt a tanfolyam árában, 24óra gyakorlással 30ezer volt az egész, azt hiszem a 12órányi gyakorlás 7ezer körül van, a 24 meg 12ezer körül.
2016. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az szép, mert nálunk a tanfolyam (tantermi elméleti oktatás, kresz vizsgadíj, kresz könyv) 42e ftba került. Ja, és ezért mindössze csak egy régi gyakorló cd-t kaptunk...
2016. aug. 5. 19:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a 30-ban nem volt benne mondjuk a kresz vizsga díj, viszont a 28óra tanterem, a tankönyv + cd (letétben volt 2000Ft ebből amit visszakaptunk ha visszaadtuk) és az E-titán 24óra/30nap gyakorlás igen.
2016. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kicsit lehúztak minket. Kedden már vizsga, úgy érzem hogy elegendő a tudásom hozzá, de nagyon elbizonytalanodtam. Remélem sikerülni fog. Abban az esetben ha nem, akkor kénytelen leszek befizetni egy ilyen felkészítőre.
2016. aug. 6. 19:28
 9/11 A kérdező kommentje:
Sikerült. :)
2016. aug. 9. 16:26
 10/11 kiss kata258 válasza:
és végül melyik program volt a befutó?
2016. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!