Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A varosba valo bevezetest...

A varosba valo bevezetest beleszamitja mar az oktatod az oradba, vagy az azon felul van "ingyen"?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel, hogy 18 km-re laksz a varostol, ahol a vizsga van, igy ott vezettek. Az oktato az elso tanulóval, akivel megy a varosba, vagy az utolsoval, aki hazamegy, beleszamitja azt a vezetest is az oraba?
2016. aug. 18. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak azt számíthatja bele, amit te vezetsz.

Nálunk ez úgy van, hogy Kb 40-50 km a vizsga helye. 3 tanulóval jár. Egy oda vezet (gondolom azért ott is vezet) ,1 a városban vezet és 1 haza úton vezet (és gondolom ő is vezet a vizsga útvonalon)

2016. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem pontosan fogalmaztam. Rendes orakra gondoltam, nem vizsgas vezetesre.
2016. aug. 18. 13:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Naná hogy beleszámolja! Vagy szerinted a kocsi meg az oktató díját arra az időre ki fizeti!? Ilyenkor két tanulót szoktam vinni. Az egyik odafelé megy országúton,a másik visszafelé.
2016. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bele hát, minden fillér számít, hisz az oktató addig oktat, fogy a benzin, kopik az autó. Onnantól megy az óra hogy beültél a volán mögé és te vezetsz, az mindegy hogy hol történik ez, hisz visznek mindenhová, nagyon gyakori hogy hazavettetik a tanulót.
2016. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdést ilyen formában nem egészen értem, de az oktató alapvetően azért az időért kér pénzt, amit te töltesz a kormány mögött.
2016. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyik ismerosom mondta, hogy az o oktatojuk csak a vizsgautvonalon torteno vezetesert kert penzt.

Pl. Dombovaron laktok, de a vizsga Kaposvaron es kornyeken van. Neki az, hogy Dombovarrol Kaposvarra bevezessen, nem szamitott bele a 2 oraba, mert orult neki az oktato, hogy legalabb nem neki kell vezetni.

2016. aug. 20. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy a vizsga amelyik városban van, oda mennek, a vizsga útvonalat gyakorolják. 3 főt szokott vinni nálunk az oki. 1 oda vezet, és gondolom a vizsga útvonalon is, 1 csak ott a vizsga útvonalon, és 1 gondolom az útvonalon is és haza. Azt szokták számolni, amíg Te ülsz a volánnál. Ha két óra az út oda és két órát vezetsz, akkor két órát számol. Onnantól ketyeg az óra, hogy Te ülsz a volánhoz. Nincs senkinek sem potya perce, sem elvont perce.

1. válaszadó

2016. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól megérné a tanulóknak ha csak a vizsgaútvonalon történő vezetésért kéne fizetni, az iskola meg kb csődbe menne:D Ugyanis sokszor nem ott megyünk, hanem csak érintjük, részben megyünk rajta. Km állás és óra:perctől számolja az oktató. Az óra pedig onnan indul hogy beülsz a volánhoz, a km óra pedig onnan hogy te átültél és elindultál. Nincs ajándék X km vagy perc az tuti. Akkor nem számít a tiédbe ha pl ketten mentek és te hátul ülsz, akkor nem is te vagy oktatva, te csak bent ülsz azt jó hogy nem számolják.
2016. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!