Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikorra tudnám le tenni az AM...

Mikorra tudnám le tenni az AM kategóriájú jogosítványt?

Figyelt kérdés
13,5 éves vagyok és a hónapban szeretném kezdeni a Kreszt. Ha úgy számolom, hogy EÜ meg kresz vizsgával együtt az kb. másfél hónap. November elején el tudnám kezdeni a rutint, de úgy olvastam, hogy november felétől március második feléig nincs semmi kültéri motoros tanfolyam. Márciusban lennék ugyis 14 éves. Vagyis a rutint megtudnam csinálni még novemberben? És ha igen akkor a forgalmi mennyi idő lesz?

2016. szept. 2. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez azért nagyban függ az iskolától is. Lehet, hogy Te ráérsz novemberben, de nem biztos, hogy lesz szabad oktató.

Inkább kérdezd meg a helyi iskolát vagy iskolákat és ők szépen elmondanak mindent.

Amúgy biztos, hogy Te novemberben akarsz motorozni?! Már a gondolattól is kiráz a hideg. :)

2016. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jövő tavasz...

Novembertől márciusig valóban nincs motoros oktatás az iskolákban, és nem is vizsgáztatnak.

2016. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hová fejlődik a világ? Az „A”-kategóriás vizsgát, télen, 1973. január 9-én tettem le egy P10-es Pannóniával. Bocs’-bocs’!
2016. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okés Megkérdezem!! Köszönöm szépen a válaszokat !!
2016. szept. 2. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Most már csak tavasszal, ilyenkor már felénk nem is indul tanfolyam. Tavasztól-őszig lehet, télen szünetel.

Egyébként 2-3hónap szokott lenni az átlag idő, attól függően mennyire érsz rá, mennyire ér rá az oktató. Ha nyáron akkor értelemszerűen jobban ráérsz bár ilyenkor a vizsgaidőpontok (kresz és forgalmi, de még az eü is) telítettek és az oktatók terheltek.

Tavasszal meg esetleg te érsz rá kevésbé de vizsga és oktató gyorsabban megy.

2016. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én ráérek bármikor 😃 nekem motor az első! Akár suliból is eljövök 😃 már pár éve motorozok de szeretnék most kicsit szabályosan is közlekedni
2016. szept. 2. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!