Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet az éves...

Mennyibe kerülhet az éves biztositasom, egy 1999 és volvora ami2455cm3,103kw,1415kg, 0ás a bónuszom.1982 es férfi vagyok és 2001 óta van jogsim es sosem okoztam kárt? Nem nagyvárosban lakom.

Figyelt kérdés
Próbálok kalkulatorozni ,de még nem találtam meg az autót amit vennék. Hátha van akinek hasonlóak a körülmények és segíteni tud egy kb összeggel.

2016. okt. 17. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha te nem találtad meg, amit vennél, akkor mi honnan tudhatnánk, hogy mennyit fogsz rá fizetni?

Amúgy kb. minden lényeges adatot ideírtál, kalkulátorozd csak ki.

2016. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Netrisk.hu


Szerintem az a 2.4 benzin az 2435 köbcenti lesz.

2016. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kalkulátorba be kell irni a rendszámot, anélkül valóban nem tudja kiszámolni a kérdező, pedig csak úgy ér valamit a számolgatás, ha ő tölti ko az adatlapot.

Tehát egy 1999-ben forgalomba helyezett, a további adatoknak is megfelelő Volvo rendszám kellene neki

2016. okt. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Kalkulátorba be kell irni a rendszámot"

ABC123, működik rendszám nélkül is.

2016. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Dieseles azt kifelejtettem.

Minden egyes kalkulátorba nevet címet e mailt kell megadni, némelyikbe meg regisztrálni is.

ezért nem tudom kalkulátorozni mert eddig mindegyik így működik.

2016. okt. 18. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:

A VW (tudom Audi) motoros Volvok 2461 köbcentisek.


Email és név megadása sem kötelező, ezek nélkül is tovább lehet lépni, most csináltam meg a netrisken...


[link]

2016. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat.
2016. okt. 21. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!