Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Folyamatosan elém vágnak...

Folyamatosan elém vágnak közlekedőtársaim, ha nem dudálok akkor jobban rászokhatnak erre?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem dudáltam amikor elém vágtak, volt, hogy pár centin múlt a ütközés, de akkor se dudáltam..


Attól félek, hogy ha nem teszem mások ugyan így meg fogja csinálni valami gyökér. Vagy ezért kár aggódni és örüljek neki, hogy ilyen nyugodt vagyok látszólag?


Persze az autóban káromkodok mint a kocsis.


2016. okt. 22. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy nem veled van a baj? Túl lassan mész, vagy ilyesmire gondolok.
2016. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Én akkor dudálok, ha látom, hogy nem figyel, hogy felébredjen kicsit.

Egyébként miért szoknának rá, ha nem dudálsz? Nem mindig pont ugyanaz az ember vág elég.

Nekem is fura, hogy folyamatosan eléd vágnak. Van ilyen mindenkivel, de azért nem folyamatosan.

2016. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert pici autóval szelem az utakat. PL: ha beülök az Opelba akkor ilyen nincs.
2016. okt. 22. 23:00
 4/8 Alex Fly ***** válasza:
52%
Hangjelzést csak közvetlen balesetveszély elhárítása érdekében, illetve lakott területen kívül előzés jelzésére adhatsz. És senkit sem akadályoz meg abban, hogy a másik elé vágjon...
2016. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács: ne hagyj rést közted és az előtted lévő autó között!

Igaz, hogy így jobban kell figyelni, nem lehet andalogni, de hidd el biztonságosabb!


Én is kezdő vezetőként nagy távolságot hagytam, a bolondokat ez előzésre sarkallja, megelőz, majd bevág a két autó közé.

2016. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Káromkodás helyett csak egy pillanatra nyomd meg a dudát amikor már látod hogy elkezdte az irányváltoztatást. Ezzel nem tolakodóan közlöd hogy jobban vigyázzon és megelőzheted a bajt.
2016. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

asszem a vezetési stílusoddal van a baj. Az előttem haladó kocsi mozgásából meg lehet állapítani a vezető alkalmasságát...van akit jobb megelőzni, van akit élmény követni.


Egyébként, ha elém bevágnak(ha bevágásnak lehet nevezni) sosem érdekel. Közlekedünk, más is haladna...


még annyit, hogy nem egyedül vagy az utakon..elismerem, ez baromi zavaró. Amúgy ne káromkodj, attól nem változik semmi. Inkább lőj be az ablakán.

2016. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szoktatja le egy rádudálás.

Nem lehet hogy nem egyenletesen haladsz vagy lassabban, túl a szélén stb?

2016. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!