Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szegeden a Mars térről az...

Szegeden a Mars térről az Auchan áruházhoz mikor illetve milyen számmal indulnak buszjáratok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Busszal: a Mars térről induló 79-es járattal a kapuig. A Mars térről induló 75-ös és az 5-ös út elágazásáig, onnan 5 perc gyalog.


Az Auchan járat menetrendje itt tölthető le:

menetrend


[link]



INTERNET PÓWER

2016. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En is igy tudtam , De par hete voltam szegeden akkor is az auchanhoz mentem es akkor nem a 79 es járat hanem valami másik ment már nem emlékszem
2016. okt. 27. 23:23
 3/10 A kérdező kommentje:
Továbba 79 es járatot nem ir az szkt honlapja
2016. okt. 27. 23:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A 71 és 72 járatok kellenek neked.
2016. okt. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyáron változott a menetrend. az utolsó válaszadó írja jól.
2016. okt. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nen vagyok annyira ismerős szegeden nincs veletlen olyan ami teljesen bemegy az auchanba? Most néztem a 71 és 72 est és nem mennek be
2016. okt. 28. 06:30
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja de megvan bocsánat elnézést
2016. okt. 28. 06:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A Szegedi Közlekedési Társaság honlapján ( [link] ) van útvonaltervező.

[link]


Az A Indulási hely mezőbe mar beírására megjelenik több Mars téri hely is, köztük a Mars tér (Aut. Áll.) is, amit választottam.

[link]


A B Érkezési hely mezőbe au beírására megjelenik az Auchan Áruház, amire kattintottam.

[link]


Az Utazás időpontja jobb szélén levő nyílhegyre kattintottam, majd az indulási időre.

[link]


A Dátum-nál a naptár-ikonra kattintva, felül jobbra léptettem, novemberre, és 3-ára kattintottam.

Az Óra, majd Perc jobb oldali nyílhegyére kattintva kiválasztottam 10 óra 31 percet.

[link]


A Keresés-re kattintva megjelentek a megadott időpontot követő ajánlatok. Automatikusan az 1. van megjelölve és az ahhoz tartozó térképet mutatja. De, lehet, mást is választani.

[link]


A JAVASOLT ÚTVONALAK ablak csúszkáját lehúzva, látható a kiválasztott útvonal részletezése.

[link]

Ez, ilyen „háztól-házig” esetben nem látványos. De, nem csak a fentihez hasonló helyek között lehet útvonalat keresni, hanem címek között is.

Például, Szél utca 6. és Asztalos utca 10. között.

Így már látványosabb a részletezés (gyaloglások, átszállási megálló, fel- és leszállás megállói, hány megállót kell utazni. A jegyár a drágábbat mutatja, a vezetőnél vásároltat, nem az előre megvásároltat).

[link]


A térkép mozgatható, mérete változtatható. Így a felszállás-, átszállás, leszállás helye részletesen is megnézhető. Így, vonali menetrendek böngészése nélkül is látszik, hogy az Auchan Áruházhoz visz a busz.

[link]


Ha használod, szükség esetén nem vagy mások jó, vagy rossz ismeretire utalva.

2016. okt. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ó nagyon szépen köszönöm ezt a részletes választ!
2016. okt. 28. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos olyan nincs, ami >>teljesen<< bemegy az Auchanba, mert a buszok nem férnek be a fotocellás ajtón.
2016. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!