Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A PROLI-1 rendszám vicces...

A PROLI-1 rendszám vicces vagy bunkó?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek van egy amerikai gyártmányú terepjárója. Típusa nem lényeg. Gondolta hülyeségből csináltat egy olyan egyedi forgalmi rendszámot hogy proli-1. Ismerettségi körbe mindenki tudja hogy nem tartozik a prolik közé, de aki látná az utcán az mit gondolna? Vicces jó fej vagy pénzes bunkó?

2016. nov. 4. 12:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%
Le bizony,de mire fel irtad,hogy nincs meg egy ilyen az orszagba ??????????
2016. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
a BUNKO-1 is szabad még szerintem..
2016. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

eltoltam, mert egyedi az a címben is említett variáció. Tehát nekem nem egyedi, max egyéni van. Szóval vicces akartam lenni, de beégtem.

A PROLI-1 rendszám viszont foglalt. Egy Moszkvicson van. Így legalább hasznosat is írtam be.

2016. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

az IRIGY-1 szabad ah latom

leszavazzak az egyediseket :D Szanalmas itt sok emberke :D

egeszsegetekre :D

Engem is leszavazhattok nem erdekel a 100 -lek :D

2016. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%
13. kerunk a moszkvicsrol egy kepet :D Ha nem akkor nekem 20 ferrarim van :D Egyedi rendszammal :D
2016. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
28%
nem tudok képet, mert nem láttam, de rajta van egy kereső oldalon.
2016. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

[link]


Proli-1 tényleg foglalt egy moszkvicson.

2016. nov. 4. 14:10
 18/21 Tomcatters ***** válasza:
100%
Belekottok itt egymasba....... es ha valaki nem akar kitenni kepet az autojarol rendszammal egyutt , akkor mi vaan ???, Az nem publikus................
2016. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Persze, a legjobb fej a világon...
2016. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha egyedi,akkor is utaljon valami normális dologra,például vállalat,vállalkozás,cégnév,ilyesmire.

Én így gondolom.

Az egyéb egyedi rendszámok gusztustalanok,és nevetségesek,mert feltűnősködésre utalnak,magyarul "nekem ne a kombinációs sorrend ossza a rendszámot,mert én vagyok a mindenek feletti úristen,majd én kitalálom magamnak,és megveszem"

A pr0li-1 nem vicces,nem bunkó,inkább szánalmas,és pont hogy ez a viccesnek gondolt rendszám a saját tulajdonosra utalódik vissza.

2016. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!