Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gépkezelői Kis könyv, Okj-s...

Gépkezelői Kis könyv, Okj-s bizonyítvány?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy sikerült elhagynom a gépkezelői kis könyvem, okj-s bizonyítványokat.

cégnél csináltuk ez az új fajta, targoncakezelői,futómacska,gyalogkíséretűből vizsgáztam, megkaptuk és sikerült elhagyni valahol....

az lenne a kérdésem hogy ezeket hogyan tudnám pótolni?

a hatósági vizsga az Nkh-nál volt vagyis ők jöttek ki hozzánk a telephelyre, a vizsgát a FUVINFO Kft szervezte

azóta már nem dolgozom annál a cégnél ahol csináltuk és nem szépen sikerült elválni, tőlük segítségre nem számíthatok, felhívtam az Iskolát mondtak valamit de a felét nem értettem. azt tudom hogy be kell adni egy f01 formanyomtatványt, de van benne egy olyan hogy okmány száma amit sajnálatos módon nem tudok, a 2 bizonyítványról van másolatom azt nem tudom hogy el e fogadják ezért szeretném az eredetit, ill. egy újra kiállított példányt,

azt tudom hogy a bizonyítvány db-ként 5000 ft-ba fog kerülni, a gépkezelői kis könyv(kis sárga) 3300ft+orvosi.

Tudom kicsit nem egyértelmű amit le írtam de már annyit kerestem eredménytelenül, válaszokat előre is köszönöm.



2016. nov. 7. 15:07
 1/2 merhabal ***** válasza:

Ha van másolatod, akkor az azon lévő adatokra biztosan hivatkozhatsz, hiszen egyeznek az adatbázissal. Menj be személyesen az egyik NKH központba, ha telefonon nagyon zagyvaságnak tűnik, amit mondanak. (Vagy teló megint és jegyzet.)

Szerintem simán rendezhető.

De az is lehet, hogy a fent említett Kft. is tud segíteni.

Hajrá!

2016. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben ezt fogom tenni, köszönöm a segítséget. :) ment a zöld újj. :)
2016. nov. 8. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!