Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Soförkártya használatban...

Szoragy kérdése:

Soförkártya használatban valaki segitene?

Figyelt kérdés

az volna a kérdésem hogy ma kiváltottam friss jogsisként.

ugye innentöl minden percemmel el kell számolnom,meg kiolvastatnom 28naponta stb.

nos az uj helyen még nem kötöttem szerzödést csak jan 1.töl.

addig nem kell semmit csinálni a kártyával mert nem dolgozok vele igaz?

amikor munkába állok,ugye az elsö vezetés elött berakom a tachoba.

onnan hogyan tovább?

ha mondjuk csak 1 napig használom aztán 4-5 nap telephelyi melo,aztán megint egy nap vezetés megint pár nap telephelyi melo,azt hogy csináljam?vissza lehet irni többnapot is,vagy a cég állit ki papirt a hiányzo idökröl,a két kiolvasás közti 28 napra?



2016. nov. 28. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Amíg nem állsz munkába, addig nem kell vele csinálni semmit. Amikor felvesznek, akkor csinálnak egy tevékenységi igazolót, hogy az elmúlt 28 napban nem vezettél ilyen járművet.

Több napot is vissza lehet írni a kártyán. Sőt meg is lehet bontani az időszakot és pihenőket, egyéb munkákat is felvezethetsz rá visszamenőleg. Keress rá a youtubon. Van ezekről sok videó, ahol szépen bemutatják hogyan kell.

Ha jól értem, akkor valahova elviszed a gépet és utána napokig más jellegű munkát csinálsz. Ebben az esetben valószínűleg a céged adni fog mindig tevékenységit, amin az lesz bejelölve, hogy más jellegű munkát végeztél.

2016. nov. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!