Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Honosittatam Angliaban a...

Vince36 kérdése:

Honosittatam Angliaban a magyar jogsimat de motoros gyorshajtasert elvettek masfel evre. Mennyire atjarhato a rendszer? Latjak otthon az okmanyirodaban azt hogy kulfoldon elvettek?

Figyelt kérdés
Ha azt mondom megsemmisult a jogsim, nem emlitem hogy kulfoldon elek regota, kikuldik a magyar jogsit az otthoni cimemere? Nagymotoron vettek el, attol meg a B kategoriaval vezethetek otthon?

2016. dec. 1. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mégis mit értesz az alatt, hogy "megsemmisült a jogsi?" Mert ha azt mondod, hogy elveszett, akkor a jogsid körözés alatt fog állni. Tiltva lesz, és az első, hogy a rendszerben utána néznek. Mivel külföldön dolgozol, így a körözést elküldhetik Angliába is, kérve, hogy ha a jogsiddal találkoznak a rendőrök akkor azonnal intézkedjenek. Így rögtön kiderül, hogy nem elveszett vagy megsemmisült, hanem be van vonva.

Ha jól tudom most te pont csalást akarsz elkövetni.. Egyébként azzal, hogy angolra honosítottad a magyar jogsidat a magyar rendszer erről tud.

2016. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:
Ha bejelented, akkor gondolom küldenek másikat másfél év múlva, ha lejár az eltiltásod.
2016. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!