Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki tud segiteni megszunt...

Valaki tud segiteni megszunt az autosiskola nem akarjak visszafizetni a penzt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megszunt az autosiskola siofoki kirendeltsege, legkozelebb Nagykanizsan vannak. Befizettem hozzajuk a kotelezo 30 orat es a vizsgadijat. Ebbol 25 orat vezettem le de a tobbit mar nem tudtam mert megszunt a siofoki kirendeltseg, Nagykanizsara meg a tavolsag miatt nem tudok jarni. Felhivtam az autosiskola konyvelojet, azt mondta az o rendszerukben az van bennt, hogy levezettem mind a 30 orat. Valaki tudna segiteni, hogy kihez forduljak segitsegert? Elore is koszonom a valaszokat.

2016. dec. 5. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg őket, hogy küldjék el az állítasukat igazoló, altalad is aláírt kartont. Ha aláírtad, az bukó.
2016. dec. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérd el ezt a kartont, hisz ha máshová mész akkor is kell, és nézd meg hogy hol van az aláírásod. Lehet trükköztek vele és aláíratták veled, utólag írta be az óra számát stb.
2016. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok koszi a valaszokat. Nem irtam ala a kartont ugyhogy azt el is kerem toluk vagy legalabb a fenymasolatat! Koszi szepen a valaszokat irok majd a fejlemenyekrol
2016. dec. 6. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!