Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tegnap csináltam egy szabálysé...

Tegnap csináltam egy szabálysértést ami egy célforgalmas utca volt amin csak áthaladtam. Mint utólag kiderült végig követett engemet egy rendőrautó. Érdemes vele foglalkoznom?

Figyelt kérdés
Namost kaptam egy helyszíni 30as csekket. De viszont utólag felmerült bennem hogy a rendőr villogó nélkül jött utannam. Ez részéről mennyire volt szabályos?
2016. dec. 15. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Most ezzel akarsz mentegetőzni???
2016. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem h erre megkapod a választ, h ebben semmi szabálytalan nics, egyből elkezdesz majd tovább gondolkodni, oszt jön majd az, h nem volt a rendőrön sapka, ezzel vissza lehet e szivatni a rendőrt..
2016. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy jó ügyvéded, igazából megpróbálhatod visszaszívatni a rendőrt. De ugye az ő büntije ugyanúgy a központi költségvetésbe megy, mint a tiéd, míg az ügyvédet ilyen esetben magad állod. Magyarán jó sok pénzt kell erre az óvodás szintű sértődöttségből elkövetendő visszaszúrásra költened. Kár a gőzért.
2016. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megkülönböztető jelzés nélkül jött. Aha.

Szóval a rendőrnek szerinted úgy kéne közlekednie, hogy villogó, sziréna: kedves szabálysértők, bűnözők, tettenérendő betörők, vigyázzatok, jövünk...


Van egy tény: elkövetted a szabálysértést. Ha ezt a rendőr egy lámpa és csengő nélküli biciklire szerelt kamerával vette fel, amit saturészegen hajtott a forgalommal szemben, te akkor is vétkes vagy.

2016. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó vicceid vannak, annyira megnéztem volna ha összeszeded a bátorságod és betámadod a rendőrt ezzel a faxsággal :)
2016. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekelne hogy kívánod bizonyítani, hogy a rendőr nem mondjuk egy ottani háztól indult el, azaz valóban nem a szabályoknak megfelelően közlekedett, mikor az se tűnt fel, hogy egyáltalán mögötted van.
2016. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!