Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 16 evesen nyaron elkezdhetem...

16 evesen nyaron elkezdhetem a kresz tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Marciusba leszek 16 eves de en mar nagyon varom hogy jogsim legyen. Minel hamarabb meg akarom csinalni. Olvastam hogy 16 es fel evesen lehet kezdeni en akkor meg csak 16 es 4honapos legyek. Nagyon szigoruan veszik ezt?

10.-es leszek egy kemeny iskolaba es nyelvvizsgazninkeszulok abban az evben. Ezert kezdenem mar nyaron ha lehetseges.


2017. jan. 9. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A vonatkozó jogszabályban le van írva, hogy 16 évesen és 6 hónaposan kezdhető a tanfolyam.

Semmilyen körülmények között nem kezdheted előbb.

2017. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a két szép szemedert nem fognak kiveteltvtenni veled!
2017. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kezdheted el, hatósághoz jelentik le és szigorúan veszik, napra pontosan. 16év 9 hónaposan lehet kresz vizsgát tenni (16ésféltől idáig alapból 3 hónap eltelik..) és 17évesen forgalmit, egy nappal se előbb. A fordulónaptól lehet bármit tenni.

Egyébként nyáron az egyik legnagyobb szívás letenni: mindenki ilyenkor csinálja, sokat kell várni mindenhol az időpontokra, oktatókra, ősszel már felszabadul az egész és ha télen már vezetsz akkor lesz tapasztalatod. Én ősszel csináltam és egyetlen egyszer esett... Aztán a télen egyedül kellett feltérképezni hogy milyen a 10centis hó, jég, havazás, erős eső stb.

2017. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!