Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikor elérhető és hol, hogy...

Mikor elérhető és hol, hogy milyen autók közlekedhetnek holnap, azaz már ma? Azahogy lesz-e szmogriadó? És az mettől meddig tart? Napközben változhat, vagy 24 órás?

Figyelt kérdés

2017. jan. 24. 01:41
 1/5 anonim válasza:

Sok helyen elérhető, pl. első kettő:

Egész napra adják ki.

twitter.com/fph_sajto


www.budapest.hu


[link]



[link]


[link]


[link]

2017. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, hát nem volt egyértelmű, cikkek alapján nem lehet tájékozódni és nem láttam hivatalos honlapot, amin egyértelmű, ha elindulna egy autós nem értem hol tudja megnézni, 2millió ember, akit érint nem telefonálhat be az önkormányzatra
2017. jan. 24. 08:50
 3/5 A kérdező kommentje:
amit belinkeltél hiradó, az hétfőre vonatkozik, én keddet kérdeztem, de azt gondolom, hogy a hiradón kívül kéne legyen egy hivatalos forrás
2017. jan. 24. 08:52
 4/5 anonim ***** válasza:
A www.budapest.hu oldalon teszik közzé a főpolgármester által kiadott jogszabályokat.
2017. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ott az van, hogy "Szmogriadó: indokolt a gépjárműforgalom korlátozásával járó riasztási fokozat fenntartása"


Ez nem jelenti azt, hogy fenn is tartják. És nincsenek megadva a paraméterei, milyen autók, hány órától, meddig, stb.

2017. jan. 24. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!