Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosok, Horváth rudi...

Kamionosok, Horváth rudi milyen cég? Kifizeti amit ígér vagy megy a magyarázkodás?

Figyelt kérdés
Vagy milyen magyar céghez érdemes menni? Waberesr jobb lett amióta napidíjas?
2017. febr. 1. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vettem én már fel stoppos kamionsofőrt Hatvanban, aki épp azon panaszkodott, hogy nem kapta meg a fizetését...
2017. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Wabi valamivel jobb lett ahogy hallottam.
2017. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Wabererstől beszéltem nemrég 2 sofőrrel, nagyon meg vannak elégedve, kamionok jók, nincs olyan sok levonás minden hülyeségért mint régen, és már nem kell hajtani mint állat, mert nem kilóméterre fizetnek.
2017. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. febr. 2. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Wabinal ne lenne levonas, aha... megis mibol szednek meg magukat hm ? 1 honapja decemberben jottem el onnan, en mar ebbe a napidij + uzemanyagban dolgoztam de igy is mindenert levontak. Nem ez volt mindenhol, de qrva ritka volt a frenvhise aki mindig rendesen kifizetett mindent. En 2 utan feladtam, nem erdekelt ez a teljes napidij sem, mert en mindent megcsinaltam nekik azt cserebe pont a nyakamba xartak. A fuvarjaik viszont jok, van hogy 2 3 vagy 4 napig ki se kell szallni az autobol csak vezetsz, ritka a tobb fel vagy lerako. Azert a "jo auto"val vitatkoznek, mert szerintem.nincs meg egy ilyen ceg ahol ennyire mocskosan.undoritoak lennenek az autok, olyan retkesek voltak, de az osszes amin ultem, es nem egy ketton ultem, hogy beha okadni tudtam volna. A fel eves autokat is a budos troger parasztok ugy leanortozaltak... ott egy olyan auto amiben volt 480 000 km mar osszetehetted a ket kezed ha elindult es nem volt tetves az agy. Ahol most vagyok eppen olyan auton vagyok amiben van 780 000 km, de full tip top allapotban van...


A Horvath Rudinal ahogy lattam 2 veglet van, regi fos volvok es 10 eves mercik a masik meg az uj nagyfulkes scania. De ketlem hogy olyan.fuvarjaik lennenek mint a.wabinak.


Nekem nagyon.hianyzik a waberers elet, az tenyleg kamionozas volt, es a 3 4 het ugy elrepult hogy huss, elveztem minden percet... De sajnos nem vettek emberszamba. Van jopar ilyen video a yoitubeon.



Csak annyit mondanek a WM Logrol a.wabinal, hogy a fonok olyat tolt nekem hogy csinaljam szabaly szeruen a munkamat, szoval 4 es fel.ora utan tartsam a 45 os szunetet, ne masfel meg ketto es fel utan. Na ennyit arrol hogy mennyire ertenek az.egeszhez ezek a hulye idiotak, ez bekik csak egy Sims a valo eletben, kamiont is csak a telepen lattak az osszes huszoneves tejfolosszaju idiota iranyitokkal akik most kuzdottek ki magukat valami himi humi okjs kepzesrol

2017. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Azert a "jo auto"val vitatkoznek, mert szerintem.nincs meg egy ilyen ceg ahol ennyire mocskosan.undoritoak lennenek az autok, olyan retkesek voltak, de az osszes amin ultem, es nem egy ketton ultem, hogy beha okadni tudtam volna. "


Jó oké, de ez elkerülhetetlen minden cégnél, ahol váltogatják a sofőrök az autókat. Mert aki leadja a kamiont, az úgyis b*szik rá kitakarítani a másiknak.

2017. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hahaha ... Nem eppen. Ahol en vagyok pl ott ha nem patyolat tiszta az auto leqdaskor -50 euro, de meg a Horvath Rudinal is amig nem tiszta az auto addig nincs fizetes. Ez csak a wabinal van igy
2017. febr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!