Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért gyorsabb általában a...

Miért gyorsabb általában a külső sáv?

Figyelt kérdés
Ha nincs benne busz vagy teherautó, autópályán vagy felüljárón mindig a külsőben megyek. Simán lehagyom a belső sáv járműveit, úgy hogy nem száguldozok...
2017. febr. 4. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert mindenki azt hiszi a belső sáv a menő....

És az neki "jár". sajnos városon kívül sem ismerik a jobbra tarts szabályt.

2017. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha nincs busz, vagy kamion akkor mindenki, de valljuk be, nem az a gyakori. Én megrögözött külső sávos vagyok, belémnevelte az oktató meg amúgy is a kisemberek sávja a külső, ott 2 millió alatti autval nem illik zavarni a felsőkategóriássy sofőröket.
2017. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak a te környezetedben lehet így, ahol én járok, ott max a zsúfolt városokban fordul elő ilyesmi, ott is érthető okokból.
2017. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Nézd, én nem szeretem a külsőt, mert mindig ott jelenik meg a becsatlakozó és lehajtó forgalom, nehezebb egy államdó tempót felvenni és ha baleset van, az bizony jóval durvább mint egy sávváltásos, oldalról súrolós incidens. Szóval tudom, hogy a külső gyorsabb, de egy osztott pályás úton a belsőt sokkal biztonságosabbnak érzem.
2017. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert Magyarországon vagyunk.
2017. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Pesten is általános ez. Hungária gyűrűn főleg.


Azért van, mert az analfabéta türhője a négykarikás fócvágenjében, háromágú csillagos szarjában, vagy bármiben, aminek nem hatszámjegyű az értéke, azt hiszi, hogy a B-kategória azt jelenti a jogsijában hogy csak a Belső sávra szól.

2017. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én mentem autópályán akkor a belsőben csak 1-2 audi Q7, BMW, meg hasonló nagy és erős autók mentek. Mivel én nem mentem 130-nál gyorsabban ezért a külsőben mentem és kikerültem a teherautókat, volt hogy nem mentem vissza a külső sávban de akkor meg tuti hogy jött egy BMW mögöttem villogva hogy ő nem 130-al hanem 150-el menne úgyhogy mennyek vissza a külső sávba.


Menj fel az M0ásra. Ott biztos hogy a külső sáv a lassabb mert szinte csak kamionok mennek ott meg aki épp leakar térni az M0ásról. Legalábbis én ezt tapasztaltam a reptérre menet.

2017. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!