Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyári xenon (D1S) van az...

Gyári xenon (D1S) van az autómban, kínai izzó okozhat bajt?

Figyelt kérdés
Hurrogás helyett a kérdésem komoly, ugyanis nem találok 3000K színhőmérsékletű Xenon izzót (tudom nem izzó ,mert nem izzószálas). Így maradna az eBayen beszerezhető sárga xenon fényforrás. Ezek roncsolhatják a lámpát? (A foglalat ugyanaz a teljesítménye is megegyezik). Vagy maximum annyiban tér el a mostani Osram NightBreakertől ,hogy lehet előbb kiég és/vagy gyengébb a fényerőssége. Aki tudja miért sárgát szeretnék az érti,aki nem tudja,annak csak megjegyzés szintjén: esőben jobb, lásd LeMans24h autóversenyen is javarészt sárga fényűek a fényforrások.(Nem LMP kategóriában,ahol lézer és LED az elterjedt).

2017. febr. 18. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Aha,értem! szóval indulni akarsz te is a 24 órás versenyen :)

Én most vettem a sajátomba két Hella xenon izzót. Lehetett volna kinait is harmadannyiért,de szerintem fölösleges pénzt kidobni ilyen hulladékokra. Amire valószínű semmilyen garancia nincs...

2017. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Várj, itt nem ez a lényeg nem pénzt spórolni akarok! Mivel ami most benne van ha rákeresel látod is hogy nem a fillérb$szásról szól a dolog. Csak jobb fényt szeretnék,de kérdés az hogy xenon izzó esetén milyen hibák lehetnek?
2017. febr. 18. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem. De ezekbe a kinai cuccokba semmilyen bizalmam nincs. én biztos nem tenném bele az enyémbe.
2017. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem volt ami jó volt, de az egyik a trafot kinyiffantotta.. Ja és halványabbak mint a márkásak.. Igy semmit se látsz vele..


de ha gyári a rendszer es van penzed az osram nightbreakert probáld ki. Felszántja a fénye az utat..

2017. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gyári Osramot használom, imádom felszántja az utat, még nyáron vettem bele, de a trafó gyilkosság miatt nem kísérletezek, inkább várom hátha lesz egyszer valamiért 3000Kelvines Osram :D


Köszi a válaszokat! ;)

2017. febr. 18. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!