Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék, hogy a...

Kíváncsi lennék, hogy a jogosítvány mennyi idő alatt lesz kész /kártya/, valamint itt lehet olyat csinálni mint az útlevélnél pl, hogy x töblletköltséggel hamarabb lesz kész?

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2017. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

google a barátod, nem fogom megérteni miért nem tudnak az emberek ömállóan keresni. levegőt ne vegyünk helyetted?



"Amennyiben a kérelem benyújtásakor a kérelem és mellékletei, valamint a hatóság rendelkezésére álló adatok (ide értve az olyan adatokat is, amelyek szolgáltatására a kérelmező nem kötelezhető) alapján a tényállás tisztázott, úgy az ügyintézési határidő 8 nap, egyéb esetben az ügyintézési határidő 21 nap. Amennyiben a vezetői engedély kiállítására irányuló kérelmet a Közigazgatási és Elelktronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalánál nyújtották be, a vezetői engedély – az erre irányuló kérelem esetében – soron kívül kiadható. (Lehetőség van SMS vagy/és e-mail értesítés kérésére az elkészült vezetői engedély postára adásának, illetve a közlekedési igazgatási hatósághoz történő érkezésének napjáról.) "


8-21 nap (munkanap!) gyorsítás nincs

2017. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De ha ennyire élet-halál kérdése, akkor miért nem kezdted korábban?

Ha most az jön, hogy jaj, akkor még nem lehetett, akkor meg ne magyarázd meg nekem, hogy amint betöltötted a jogszabályban előírt korhatárt, akkor neked kötelező módon semmi gyakorlattal, zöldfülűként, muszáj autóba ülni.

2017. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
évtizedeket kibírtál nélküle. most nem bírsz várni néhány hetet?
2017. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt értetlenkedő, háborgó, # 2-es válasz írója!

Sajnálom, ha megingatlak a barátodba vetett feltétlen hitedben, de éppen a példád mutatja, hogy a google nem mindig alkalmas barát. Van, hogy már nem létező dolgot mutat.


Az idézeted elavult. Például, a benne szereplő Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala 2016. december 31. napjával (59 nappal ezelőtt), megszűnt.

Éppen az az intézmény, amely, az idézeted szerint, soron kívüli kiadást tett lehetővé.


Az intézményt megszüntető rendelkezés:

378/2016. (XII. 2.) Korm. rendelet II. fejezet, 7., 8. §

Kihirdetve: Magyar Közlöny 2016. december 2., péntek, 187. szám

2017. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennél nincs gyorsítás.

Max 21 munkanap. Nekem 3 volt tavaly októberben. Kedden bevittem a papírokat, pénteken jött az sms hogy mehetek be érte. Postázással több idő egy kicsit.

2017. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nincs gyorsított eljárás,sem ideiglenes jogsi állítólag már az megszűnt.ma voltam az okmányirodában úgyhogy friss infó.és képzeljétek el egy kezdő vezető lehet hogy azért szeretné minél gyorsabban megkapni hogy ne essenek ki a vezetésből!!!Nem biztos hogy vagánykodni akar.27 éves leszek most lett meg a jogosítványom és igenis szeretnék már vezetni, mert amikor az oktatóval is kiesett kb 2 hét igenis sokat felejtettem (nem kezeltem normálisan a kuplungot,váltót stb) Egyébként nekem pár napot mondtak hogy kész lesz.
2017. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!