Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkolhatok a kapubejáróm...

Parkolhatok a kapubejáróm előtt ingyen? ( kép)

Figyelt kérdés

Szóval fizető parkoló az utcánk, de nekem már nem lehet igényelni kedvezményes bérletet, de otthon lakom és autóm is van. Átépítettném jó sok pénzből sajna kapubejáróm előtti részét, ez úgy néz ki, hogy van a kapu előtte már áll egy autó, de én az előtt állnék meg szinte a járda és az ablakunk előtt. Le szeretném tér kövezni, nem lesz olcsó... de vissza jön az ára és szép is. Azért kell térkövezni mert a padka tönkreteszi a gumit, hiába állok fel óvatosan a második téli szettemet teszi tönkre már a padka. Ma akartam beszélni parkolóőrrel erről, hogy megbüntet-e de nem jött. Ha önkormányzattól kérdezném meg azzal csak ötletet adnék és a lakók is megszívnák mert meg lennének büntetve.


itt egy kép, hogy érthető legyen....


[link]


2017. márc. 3. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
fotoval egyszerűbb lett volna
2017. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Google Mapset mutass erről.
2017. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem járt itt a google-autó felülről meg láthatatlan...
2017. márc. 3. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Ott, ahol jelölted, nem parkolhatsz ingyen..

A kapubeállód előtt meg pláne nem, mert a járdán állnál.

2017. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így nem tudom elmondani... más a burkolata a járdának meg ahol most állok. Kettő babakocsi elfér egymás mellett kényelmesen.. le kéne mérni mennyi az méterre...
2017. márc. 4. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
fotozd le több szögből
2017. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!